23 липня у стінах Запорізького національного технічного університету нашим ректором Бєліковим Сергієм Борисовичем та міським головою Сіном Олександром Ченсановичем був підписаний договір про науково-технічне співробітництво у рамках програми з енергозбереження у місті Запоріжжя.

На заході також були присутні начальник департаменту та стратегічного розвитку КУ «Запорізьке міське інвестиційне агентство» Демченко Вадим Миколайович, завідувач кафедри будівельного виробництва та управління проектами Доненко Василь Іванович, міська преса, викладачі та студенти ЗНТУ.

У рамках зустрічі було оголошено про конкурс на кращі студентські проекти з енергозбереження. Учасники конкурсу зможуть претендувати на 5 підвищених стипендій Запорізької міської ради. Таким чином, ідеї студентів допоможуть в оптимізації роботи запорізьких підприємств та установ, а також в реалізації масштабної енергетичної реформи нашого міста.

Сніжана Вичужаніна
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ