Завдяки центру сприяння працевлаштуванню студентів та випускників ЗНТУ 11 жовтня 2017 року студенти нашого ВУЗу мали змогу відвідати тренінг «Побудова стратегії пошуку роботи», що проходив у стінах Запорізького обласного Profi центра.

Гостинно зустрівши, представник центра – Тетяна Валеріївна розпочала тренінг. Спершу студенти за допомогою комунікативної гри познайомились один з одним. Помітно було, що декому було важко виконати це завдання, а дехто із легкістю віднісся до гри. Наступним завдання було ще цікавішим: «Які ваші цілі та що ви плануєте зробити, якщо вам залишилось жити 20 років?» Насамперед, це важко уявити, але студенти впоралися із цієї задачею. Цікавим є те, що комусь не вистачило і аркуша, а хтось написав декілька речень.

Основне питання цього тренінгу: «Постановка цілей та їх досягнення в побудові кар'єри» .Студенти ставили питання до лектора, аналізували ситуації, висловлювали свою думку стосовно того, як правильно слід йти до своєї мети.

Тренінги такого типу є дуже важливими та цікавими для того, щоб людина придбала такі компетенції та навички, які дозволили б їй в максимально короткі терміни отримати бажану посаду або місце роботи. Кожен учасник тренінгу отримав можливість з'ясувати до деталей і змоделювати, з яких кроків складаються його особиста ціль і сформувати ефективний план пошуку роботи.

Валентина Мартиненко
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ