8 Березня – Міжнародний жіночий день – прекрасне свято ніжності. Гучно відзначити це взявся гуртожиток ЗНТУ № 4.

10 березня 2014 року за підтримки профкому студентів ЗНТУ та адміністрації студмістечка студентська рада гуртожитку №4 організувала святкову вечірку, присвячену чудовим жителькам гуртожитку. Зал був прикрашений повітряними кульками, грала запальна музика, проводились конкурси, які розвеселили публіку. Також традиційна лотерея з розіграшем подарунків за номером отриманого «сердечка». Всі бажаючі, що брали участь, були задоволені.

Це перша вечірка під супроводом новообраного старости гуртожитку №4 Володимира Міщенка. Свій погляд та враження він описав такими словами: «Цією вечіркою я хотів поздоровити із чудовим святом (хоча вже минулим) мешканок гуртожитку. Разом зі мною працювали Сокол Євгеній, Кирилов Євгеній, які допомагали з прикрашанням залу й проведенням конкурсів, також хочу відзначити Солодкого Павла за його підтримку; Руслана Кошелюка – за керування світломузикою; Мартюк Анастасію – за роботу фотографом; наші незмінні ді-джеї – Ayoub Fethallah та Дмитро Лакота. Всім їм я хочу подякувати за співпрацю. Спасибі також Профкому студентів ЗНТУ і «Щиту», який стежив за порядком під час проведення заходу.

Були дрібні недопрацювання, але в цілому, все пройшло добре. Я думаю, що, в основному, у нас вийшло виконати задумане. Судити, звісно, я не можу, але на мій погляд, незадоволених вечіркою не було.

У подальшому, для відпочинку і розваги студентів гуртожитку я планую проводити вечори «Мафії», традиційні турніри з футболу між гуртожитками. Найближчим часом, я сподіваюся, все втілиться в реальність».

Після вечірки всі залишились задоволеними, з гарним настроєм, в очікуванні на наступні веселі заходи.

Студрада гуртожитку №4 висловлює вдячність Профкому студентів, аспірантів та докторантів ЗНТУ за підтримку, адміністрацію гуртожитку за надання приміщення та допомогу в організації свята.

Юлія Цвітанська
Прес-служба студентського самоврядування ЗНТУ