Збереження миру на Землі – ось одна з найважливіших задач людства заради життя! Життя є любов, добро, перспектива – усе найпрекрасніше, що 71 рік назад відродили та подарували нам шановні й дорогі ветерани.

Під час найстрашнішої війни за всю історію людства день у день у тилу і на фронті наші пращури, не шкодуючи своєї молодості й життя, відстоювали Вітчизну, усіма силами боролися задля мирного неба над рідною квітучою землею!

Скільки горя і втрат випало на долю людей? Страшно уявити! Проте вони вистояли! І досі пам'ять про великі подвиги живе в серцях учасників тих жахливих подій і, звісно, у серцях їх нащадків.

Тому щороку до 09 травня ми обов'язково приділяємо особливу увагу Великій Перемозі над фашизмом, згадуючи усіх, хто її виплекав, і якою ціною вона була здобута!

05 травня напередодні Дня Великої Перемоги над фашизмом за підтримки адміністрації та профкому студентів у Запорізькому національному технічному університеті відбулася урочиста зустріч ветеранів та учасників бойових дій. У теплій компанії наші герої згадали минулі роки, отримали привітання від адміністрації університету та попрямували на святковий обід з творчими подарунками від Центру культури і дозвілля ЗНТУ. Такі зустрічі надзвичайно важливі, адже щороку ветеранів стає все менше, а ми зобов'язані нести пам'ять про безцінний, найбільший подвиг крізь роки!

Також 05 травня зранку студенти ЗНТУ з ініціативи профкому студентів ЗНТУ взяли участь у мітингу біля пам'ятника Автомобілістам, поклавши 06 травня біля пам'ятника екіпажу Яценка відбувся урочистий мітинг-реквієм присвячений 71-ій річниці Великої Перемоги. Запоріжці згадали і вшанували пам'ять покладанням квітів до монумента, заприсягнувшися ніколи не забувати про тих, хто подарував нам мирне небо! З ініціативи профкому студентів ЗНТУ і «машинківці» разом із співвітчизниками взяли участь в урочистості.

Пам'ятаємо Великий Подвиг наших прославлених пращурів! Намагаймося жити та працювати заради миру на Землі!