Весняний турнір інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?»

У стінах університету вже традицією стало проходження інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» за підтримки профкому студентів ЗНТУ. Гра покликана згуртувати освічену молодь університетів та коледжів. Кожного разу студенти змагаються за титул переможця відповідаючи на питання для кмітливих. Організатори конкурсу завжди намагаються підібрати питання, котрі тренують розум та пам'ять студентів. Зустрічаються і «Веселі питання», які викликають посмішку кожного учасника, почувши правильну відповідь. Наприклад такі:

Питання: Після того як поліцейським, які патрулюють трасу поблизу Марселя, відмовили в покупці нових автомобілів, вони в грудні 2007 року написали на офіційному поліцейській бланку листа ЙОМУ. Цей лист було опубліковано в газеті і змусило місцеву владу терміново розпочати пошук грошей на придбання авто. Назвіть ТОГО, кому було адресовано цей лист.

Відповідь: Санта Клаус.

Цього разу весняний турнір пройшов в ЗНТУ 02.04.2013 року з участю студентських команд таких факультетів: електротехнічного, радіоелектроніки та телекомунікацій, інформатики та обчислювальної техніки, факультет економіки і управління та Запорізького гуманітарного коледжу.

За результатами гри у міський фінал від ЗНТУ вийдуть команди від факультетів ІОТ та ЕТФ. Вітаємо переможців та бажаємо всім приймати участь у грі, для розвитку себе як особистості!

Анастасія Катаєва
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ