16 жовтня відбувся урочистий захід з дня 50-річчя чоловічого гуртожитку №2. Під гучні звуки фанфар вийшли шановні ведучі та розділили з нами це свято, свято народження будівлі, яка стала домом для багатьох студентів, свято народження теплої оселі, рідного порогу, що щороку приймає в свої ласкаві обійми студентів. Шановна адміністрація, а саме Бєліков С.Б., Іванченко А.В. та Дубина В.М. привітали мешканців гуртожитку та всіх гостей з цим чудовим ювілеєм: «Гоголя 70... этот адрес навсегда останется с вами, друзья, ведь этот дом подарил вам множество новых, приятных, верных друзей, незабываемых счастливых моментов…». Як відомо, саме в гуртожитку №2 в свій час жив та навіть брав учать у його будівництві ректор транспортного факультету Козирєв В.Ф. Свої привітання подарував нам і новий адміністратор гуртожитку Матковський О.А., який лише 2 місяці тому зайняв свою посаду. Сьогодні, в цей чудовий світлий,теплий, прекрасний день гуртожитку подарували сертифікати на отримання ліжок, тенісного столу, більярдного столу та навіть телевізору. Нещодавно був конкурс «Найкраща кімната», результати якого були урочисто оголошені Гариком Морозом. Третє місце зайняли мешканці кімнати №426, друге місце дісталося хлопцям з кімнати №210, за що їм подарували фільтр для очистки води і переможцями стали чепуруни з кімнати №539 за що отримали утюг. Відбулася церемонія нагородження переможців різних вагових категорій в номінації «жим лежачи». Парубки отримали грамоти та подарунки. Після завершення офіційної частини, організатори порадували присутніх святковим концертом. Прекрасними, сильними, гарними голосами публіку заворожували чарівні дівчата вокального ансамблю «Віва». Вони додали це трішечки тепла, усмішок та радості в цей неперевершено світлий, важливий день. Збірна команда КВН «Запорізький вектор-машинка ЗНТУ» подарували нам можливість подовжити своє життя так, як це прийнято в народі – сміхом. Талановита команда безперестанку змушувала гостей вибухати все новими та новими порціями емоцій, що переповнювали наші душі. Нам пощастило почути гру на акордеоні у виконанні Гарика Мороза – хвилини звучання чарівних нот запеклися у серці кожному. Присутні уважно прислухалися до ніжної мелодії, що наче кришталева вода розливалася навкруги. Руслан Адонай – колишній мешканець гуртожитку виконав пісню під гітару. Красиві слова, глибокий зміст та бархатність голосу змусили нас вдуматися в почуте. Справді, це було неймовірно красиво та чарівно.

Закінчили свято веселою піснею «С Днём Рождения» у виконанні дівчат співочого ансамблю «Віва». Всім побажали удачі, миру, добра. Дякуємо за таке тепле та приємне святкування 50-річчя, дякуємо всім гостям, організаторам, адміністрації та працівникам гуртожитку. Ще раз вітаємо зі святом!!!

Прес-служба профкома студентів ЗНТУ
Назаренко Марія