Як добре, що у нашому університеті навчаються та працюють справжні патріоти, які щиро спрямовують свою діяльність на забезпечення добробуту та процвітання рідного міста! Запорізька міська рада, безумовно, цінує активну молодь, а тому завжди підтримує її ініціативи та заохочує прагнення.

2 липня у великій залі міської ради відбулося урочисте засідання міської молодіжної ради з нагоди нещодавнього святкування Дня молоді.

Місія «святкового» засідання полягала не тільки у підсумовуванні здобутків цього року, але й у нагородженні Почесними грамотами виконкому міської ради представників молодіжного активу міста за активну життєву позицію та громадську діяльність, спрямовану на розвиток молодіжного руху в Запоріжжі. Серед відзначених є і наші студенти, а саме Гудкова Ганна, Кучерявий Артем, Сова Валерія та Філоненко Олексій. Молоді люди за цей рік неабияк попрацювали та брали участь в організації серйозних проектів рідного краю, за що отримали нагороди з рук заступника міського голови Юрія Володимировича Каптюха, начальника відділу по роботі з молоддю та сім'єю Ігоря Сергійовича Філіпенка та керівника Департаменту освіти і науки, молоді та спорту міської ради Раїси Василівни Чухрай. Активісти подякували президії, а коли постало питання щодо пропозицій напрямку діяльності на наступний рік, ненав'язливо запропонували збільшити кількість стипендій мера в ЗНТУ зі 111 до 113, щоб їхнє число відповідало віку нашого вишу. Ігор Сергійович особисто пообіцяв подумати над цим найближчим часом.

До речі, ми також приєднуємося до усіх поздоровлень у бік «машинківської» активної молоді та бажаємо їй нових ідей, наснаги та подальших звершень. Нехай громадська діяльність приносить вам якомога більше задоволення і повертається назад сторицею в образі квітучого рідного міста, яким хочеться пишатися!

Сніжана Вичужаніна
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ