17 вересня 2015 року у Дніпропетровському державному аграрно-економічному університеті відбулась науково-практична конференція «20 років аграрній реформі в Україні: досягнення і проблеми» за участі Президента України (1994-2005 рр.) Л.Д.КУЧМИ.

За підсумками конкурсу студентка ЗНТУ Чемерис Тетяна Костянтинівна (гр. ФЕУ-112) стала переможницею й відзначена дипломом Третьої премії фонду Леоніда Кучми «Україна». Вона продемонструвала добрі знання доцільності і результатів аграрної реформи, а також нинішнього стану вітчизняної аграрної сфери.

Ця конференція стала четвертим етапом підведення підсумків конкурсу серед студентів, присвяченого 20-річчю початку аграрної реформи в Україні, що був проведений Інститутом стратегічних оцінок при Президентському фонді Леоніда Кучми «Україна». Перед тим відповідні заходи пройшли у Білоцерківському національному аграрному університеті, Подільському державному аграрно-технічному університеті (м. Кам'янець-Подільський) та Житомирському національному агроекологічному університеті.

Загалом конкурс з питань аграрної реформи набув загальнодержавних масштабів: у ньому взяли участь 407 студентів із 51 вищого навчального закладу з 20 регіонів України.

Підсумки конференції підвів Президент України (1994-2005 рр.) Л.Д.КУЧМА. Він також вручив дипломи переможцям конкурсу «20 років аграрній реформі в Україні: досягнення і проблеми».