Студенти ЗНТУ прийняли участь у обласному конкурсі для обдарованої молоді у галузі науки, який щорічно проводить Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

У цьому році на конкурс було подано 93 роботи (з них 75 – від студентської молоді та 18 – від молодих спеціалістів).

Подані на конкурс наукові роботи представляють різні галузі: економіку, медицину, краєзнавство, педагогіку, право, програмування, соціологію, технічні науки, українознавство, фармацію та філософію.

За підсумками розгляду наукових робіт конкурсною комісією визначено переможців. Причому цього року наукові роботи студентів і молодих науковців та спеціалістів промислових підприємств оцінювались окремо.

Від ЗНТУ на конкурс було подано 28 наукових робіт. У результаті 4 переможця (3 студента і 1 молодий спеціаліст) від ЗНТУ стали Лауреатами Обласного конкурсу для обдарованої молоді в галузі науки Запорізької обласної державної адміністрації 2016/2017 навчального року:

- в галузі „Обчислювальна техніка та програмування” –

Захарова Марія Миколаївна, студентка гр. КНТ-122м
(науковий керівник - Дубровін Валерій Іванович, професор кафедри програмних засобів)

Котов Роман Олександрович, студент гр. КНТ-621м
(науковий керівник - Киричек Галина Григорівна, доцент кафедри комп’ютерних систем та мереж)

- в галузі „Технічні науки” –

Яримбаш Дмитро Сергійович, завідувач кафедри електричних машин

Осадча Катерина Олександрівна, студентка гр. ІФ-212м
(науковий керівник - Шаломєєв Вадим Анатолійович, професор кафедри фізичного матеріалознавства)

Церемонія нагородження Лауреатів конкурсу відбулась 15 листопада 2016 року, де студентів привітав заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін.

– Приємно, що із року в рік кількість робіт у конкурсі не зменшується, а збільшується. До студентів приєднуються молоді науковці з промислових підприємств – значить, ми на правильному шляху. Це відповідь на розмови про те, що в Запоріжжі вже немає конструкторів, інженерів. Якщо розвивається промислова наука, отже буде розвиватися і регіон, – наголосив посадовець та побажав молодим науковцям не зупинятися на досягнутому.

Едуард Гугнін вручив переможцям конкурсу дипломи лауреатів та грошові премії.

Зичимо нових успіхів і досягнень
у науковій роботі та творчості!