У червні 2014 року студент ЗНТУ – Шадрін Сергій Ігорович (факультет радіоелектроніки та телекомунікацій, кафедра радіотехніки та телекомунікацій) – неодноразовий лауреат олімпіади «ІТ-ПЛАНЕТА», взяв участь у фіналі Міжнародної студентської олімпіади з інформаційних технологій «IT-UNIVERSE 2013/2014», який проходив у столиці Республіки Казахстан – Астані на базі Назарбаєв Університету. Студент посів ІІІ місце.

За право зустрітися на Міжнародному фіналі олімпіади змагалися більш ніж 150 ВНЗ (понад 1500 студентів) з України, Республіки Казахстану, Республіки Білорусі та Азербайджану.

Олімпіада «IT-Universe 2014» включала в себе 6 конкурсів і проходила у 4 етапи:

• онлайн-тестування (почалось 1 жовтня 2013 року);
  • очні етапи: регіональний, національний та міжнародний.

До участі у фіналі олімпіади було запрошено понад 100 студентів з більш ніж 35 ВНЗ.

Переможці були нагороджені Дипломами та цінними подарунками від партнерів олімпіади.

Участь в олімпіаді дало змогу студентам підвищити свій професійний рівень (в процесі підготовки, рішення завдань і аналізу рішень разом с журі), можливість спілкування та обміну досвідом, а також культурного обміну з представниками інших країн.

Наступного року Міжнародний фінал олімпіади буде проводитися у столиці Азербайджану — Баку.

Висловлюємо велику подяку ректору ЗНТУ Сергію Борисовичу Бєлікову за небайдуже та чуйне ставлення до організації участі нашого студента в олімпіаді, Олександру В'ячеславовичу Богуслаєву за фінансову підтримку поїздки, а також науковому керівнику студента Денису Вікторовичу Бєлікову, асистенту кафедри захисту інформації!

Девізом олімпіади був лозунг «Створимо ІТ-ВСЕСВІТ». Студент Сергій Шадрін взяв безпосередню участь у організації олімпіади шляхом доробки функціоналу сайту олімпіади.

Зичимо студентам нашого університету приєднуватися і брати участь в олімпіаді наступного року!