19-21 квітня 2016 року у Харківському національному університеті радіоелектроніки відбувся заключний етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з радіотехніки. Студент групи РТ-113 Колосов Костянтин Сергійович посів третє місце серед інших студентів вишів різних міст України.

Вітаємо Костянтина з успішним дебютом та бажаємо подальших успіхів!

Також в ході проведення ювілейного ХХ Міжнародного форуму «Радіоелектроніка в молодь у ХХІ ст.», що проводить Харківський національний технічний університет, кафедру ІТЕЗ презентували дві роботи:

1. Розробка алгоритму та програмного забезпечення для розпізнавання автомобільних номерів.

Автор - Колосов К.С. Науковий керівник – к.т.н. Малий О.Ю.

2. Автоматичне розпізнавання роботом підводних об'єктів з використанням ультразвукового розпізнавання

Автор - Гарачук С.А. Науковий керівник – к.т.н. Фурманова Н.І.

За особисту участь форумі та гідне представлення роботи Костянтин Колосов отримав сертифікат.

Вітаємо! І бажаємо нових наукових досягнень і перемог!