08 квітня у Палаці культури «Орбіта» пройшов конкурс краси «Міс ЗЕТК ЗНТУ – 2016». Пишний захід зібрав усіх шанувальників природної естетики, а також друзів та рідних учасниць-красунь.

Перед нами предстали 12 вродливих студенток Запорізького електротехнічного коледжу ЗНТУ у різноманітних проявах. Загальний вихід в сукнях та нижній білизні, де дівчата виявилися однаково витончені, але індивідуально харизматичні, конкурс талантів, де ми побачили усю щирість та яскравість красунь, інтелектуальний конкурс, де учасниці показали креативність у пошуку цікавих відповідей на каверзні питання.

Дівчата дивували, захоплювали, дарували усмішки та гарний настрій глядачам.

Підтримували красунь своїми виступами дитячий танцювальний ансамбль, а також саксофоніст Максим Картінін і акордеоніст Гаррі Мороз.

А у глядацькій залі уважно стежив за виступами ректор ЗНТУ Сергій Борисович Бєліков і вболівав викладацький склад ЗЕТК ЗНТУ.

У підсумку чарівного заходу журі у складі директора ЗЕТК ЗНТУ Євгена Миколайовича Рябенка, голови профкому студентів ЗНТУ Андрія Володимировича Іванченка, директора «Ivan Taxi» Івана Шмиглі, Євгена Касьяненка та Людмили Цукан визначило володарок титулів і переможницю конкурсу! Нею стала Юліана Мігур, з чим ми і вітаємо красуню!

Слід зазначити, що із думкою журі повністю погодилася і зала. Глядачі віддали Юліані свої оплески і приз глядацьких симпатій!

Традиційними партнерами конкурсу знову виступили Профком студентів ЗНТУ, «Ivan Taxi», «Drive 23», агентство квитків «Karabas» і фотограф VitalyDema.

Найвродливішу дівчину коледжу визначено! Попереду визначення найпрекраснішої пані ЗНТУ! Тож не зупиняємося у пошуку естетики та гармонії! Зовсім скоро стартує конкурс краси «Міс Весна ЗНТУ - 2016»! Очікуємо із нетерпінням!

Сніжана Вичужаніна,
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ