30.11-01.12 у Козак палаці відбувся Start-up fest.

Цей захід – це креативний майданчик для формування сучасної системи підтримки та стимулювання бізнесу.

Метою заходу є популяризація підприємництва та стартап руху м. Запоріжжя шляхом створення презентаційно-освітнього майданчика з сучасними технічними розробками та інструментами для їх просування.

В рамках заходу відбувся Кубку міста на кращий стартап. Власні ідеї запропонували і учасники Бізнес-інкубатора ЗНТУ, урочисто відкритого 11 жовтня 2018 року.

За підсумками першого відбіркового туру було відібрано 20 стартапів, серед яких 2 проекти від Бізнес-інкубатора ЗНТУ: Sandbox та CFC.

Проект Sandbox пропонує використання віртуальної реальності (VR) для навчання управлінню складним обладнанням на підприємствах. Це надає можливість покращити результати навчання та значно знизити кількість помилок при роботі з реальним обладнанням. Цей проект отримав високі оцінки та посів 2 місце, а члени команди, студенти кафедри «Інформаційні технології електронних засобів», запрошені на навчання до Investment Business School.

Проект CFC від студентів кафедри менеджменту також зацікавив членів журі. Цей проект пропонує програмне забезпечення, яке дає змогу керівникам підприємств у режимі онлайн отримувати всі фінансові показники діяльності підприємства у режимі реального часу. Проект також отримав схвальні відгуки від усіх членів журі, крім того, група компаній Global Genesis запропонувала співпрацю у 2019 році з можливістю подальшого інвестування коштів у проект.