Італія приймала 10-й чемпіонат Європи зі спортивної аеробіки. Збірну України на континентальній першості представила команда, складена на базі студентів Запорізького Національного технічного Університету. За медалі чемпіонату Європи боролися запоріжці Олександра Подопригора, Ксенія Брюзгіна, Дар'я Гуцалюк, Катерина Черкез, Дар'я Суботіна та Володимир Виходцев, житомирянки Олександра Мохорт і Валерія Сименій, сумчанка Катерина Великодня та киянин Володимир Дорошенко, під керівництвом відомого запорізького фахівця, Заслуженого тренера України зі спортивної аеробіки Світлани Атаманюк.

У всіх видах програми українська команда потрапила до топ-10. Наша збірна була сьомою у груповому виступі, шостою у «денсі». А найбільшого успіху досягла в «аеростепі», де набравши 17.450 балів дівчата завоювали бронзові медалі.

Крім нагород спортсменки привезли додому ліцензію на участь в Європейських Іграх, які 2019 року прийматиме Білорусь.

Нагадаємо, цього року ця ж команда представляла Україну на Всесвітніх Іграх у Вроцлаві, і посіла четверте місце.

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОНУ

Браво, дівчата!