19 грудня, у день Святого Миколая кожна дитина прокидається з надією знайти солодкі подарунки під подушкою. Саме це свято є символом людської надії і віри в щасливе майбутнє кожного чада. Це релігійне торжество набуло особливого значення для дітлахів. Згідно традиції, якщо дитина була слухняною і чемною протягом усього року, вона отримує подарунок, а на неслухняних чекає прутик з проханням виправити свою поведінку у наступному році.. На жаль, не у кожної малечі є родина, якій б змогли подарувати це свято.

Саме тому студенти «Машинки» не змогли не привітати вихованців православного дитячого будинку милосердя «Надія». Представники комісії соціального захисту профкому студентів ЗНТУ завітали до діток не з пустими руками, а з подарунками та святковою програмою. Для дітлахів студентами була створена казкова атмосфера: проводилися конкурси і ставили сценки, де діти із запалом в очах брали участь.

Незважаючи на те, що активісти ЗНТУ не вперше вітають вихованців шкіл, інтернатів, дитячих будинків, кожен раз, дивлячись на виступ цих діток, на очах з'являються сльози. Адже такої щирості і такого старання не побачиш ні на одному святі.

У день Св. Миколая студенти спробували стати трішки чарівниками і подарували дітям радість, турботу і увагу, адже чекати за великим рахунком їм цього і не від кого.

Що ж вітаємо усіх із Днем Св. Миколая та бажаємо приємних Новорічних свят!