Згідно Наказу МОНУ №1247 від 27.11.2015 р. «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади 2015/2016 навчального року» ЗНТУ визначено базовим ВНЗ щодо проведення Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Організація і регулювання дорожнього руху», яка відбулася 19-22 квітня 2016 року.

Урочисте відкриття Всеукраїнської олімпіади відбулося 20 квітня в ауд. 253 головного корпусу ЗНТУ. Гостей університету, організаторів та студентів-учасників олімпіади привітали ректор, проф. Бєліков С.Б., проректор з наукової роботи, проф. Внуков Ю.М. і завідувач кафедри «Транспортні технології», проф. Бабушкін Г.Ф. та побажали успіхів при вирішенні завдань олімпіади, а також, щоб перемогу здобули найсильніші!

В олімпіаді взяли участь команди з шести ВНЗ України: Національного університету «Львівська політехніка», Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, Харківського національного автомобільно-дорожнього університету, Національного транспортного університету (м. Київ), Запорізького національного технічного університету та СНУ ім. В.Даля (м. Сєвєродонецьк).

Олімпіада проходила у два тури: І тур (теоретичний) – розв'язання конкурсних задач, тестування (20 квітня); ІІ тур (практичний) – виїзд на перехрестя м.Запоріжжя, розробка схеми організації дорожнього руху (21 квітня).

21 квітня відбулося урочисте закриття олімпіади, нагородження переможців, призерів та найкращих по номінаціях. За підсумками роботи членів журі олімпіади призові місця розподілилися таким чином:

І місце – Морозов Іван Олександрович, студент Запорізького національного технічного університету;

ІІ місце – Шума Остап Михайлович, студент Національного університету «Львівська політехніка»;

ІІІ місце – Жук Максим Петрович, студент Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.

У командному заліку:

І місце – команда Харківського національного автомобільно-дорожнього університету;

ІІ місце – команда Національного транспортного університету;

ІІІ місце – команда Національного університету «Львівська політехніка».

У рамках заходу учасники олімпіади, гості нашого міста мали змогу відвідати з екскурсією музей техніки Богуслаєва (19 квітня), а також насолодитися екскурсією історичними та заповітними місцями Запоріжжя (21 квітня).

Отже, олімпіада сприяла не тільки подальшому творчому та професійному зростанню її учасників, а й стала часом ознайомлення зі славетним Запорізьким національним технічним університетом, містом Запоріжжя, історією нашого козацького краю та його традиціями.

Серед найбільш активних організаторів, працівників кафедри «Транспортні технології», які доклали неабияких зусиль для успішного проведення олімпіади на високому рівні, варто виділити і висловити подяку доцентам Кузькіну О.Ф. і Турпаку С.М., старшим викладачам Райді І.М., Трушевському В.Е., Тарасенку О.В. і Грицаю С.В., завідувачам лабораторіями Михайленко Н.А. і Калкасову С.І.

Щиро вітаємо всіх учасників Всеукраїнської студентської олімпіади «Організація і регулювання дорожнього руху» з перемогами і бажаємо подальших успіхів, творчого натхнення та нових досягнень!

Відділ наукової роботи студентів