Просимо взяти до уваги, що згідно наказу ректора від 17.10.2016 № 428 «Про проведення вузівського туру конкурсу на кращу наукову роботу, розробку та проект 2016/2017 н.р.» та плану заходів з проведення вузівського туру Всеукраїнського конкурсу на кращу студентську наукову роботу, конкурсні комісії з 14 листопада розпочали роботу з рецензування представлених робіт.

Номінанти І етапу конкурсу повинні виступити з доповідями на тему представленої роботи на університетській конференції. Графік проведення конференцій відповідно до номінацій конкурсу буде оголошено (на дошці оголошень головного корпусу ЗНТУ) та на сайті ЗНТУ.

Згідно з умовами конкурсу на ІІ Всеукраїнський етап будуть представлені роботи переможців вузівського етапу та окремі роботи, рекомендовані кафедрами через рекомендацію відповідної конкурсної комісії.

Термін представлення робіт у відділ наукової роботи студентів 20 січня 2017 р.

Пропонуємо ознайомитися з переліком розділів Всеукраїнського конкурсу на кращу студентську наукову роботу 2016/2017 навчального року (витяг з Наказу МОН України від 20.10.2016 р. № 1266).

Розпорядження від 22.11.16 №109 (PDF, 6.0 MБ)