Викладачі та співробітники кафедри організують та здійснюють на високому рівні навчальну та науково-методичну роботу з навчальних дисциплін кафедри, наукових досліджень за профілем кафедри, виховної роботи серед студентів. Проводять педагогічну, методичну, наукову, організаційну та інші види робіт з метою забезпечення потреби держави і суспільства у спеціалістах вищої кваліфікації різних освітньо-кваліфікаційних рівнів, потреби особи в освіті.

Забезпечують високий науково-педагогічний рівень викладання, проведення занять, відповідність їх змісту навчальним планам і програмам підготовки фахівців, додержуються стандартів освіти. Постійно підвищують культурний, професійний рівень, педагогічну майстерність. Додержуються норм професійної етики, моралі, поважають гідність студентів, сприяють їх вихованню у дусі українського патріотизму, поваги до Конституції України.

Беруть участь у виховній роботі серед студентів, роботі з набору студентів, профорієнтаційній роботі. Сприяють залученню студентів до науково-дослідницької роботи, керують нею. Беруть участь у навчальних і наукових зв'язках з суміжними, спорідненими вищими навчальними закладами і установами з метою підвищення рівня знань студентів, сприяють підвищенню іміджу університету і кафедри.

Прізвище, ім'я, по батькові Науковий ступінь, вчене звання Посада
Максакова Руслана Миколаївна доктор юридичних наук, професор завідувач кафедри
Баєва Лілія Вікторівна кандидат юридичних наук, доцент доцент кафедри
Бостан Сергій Костянтинович доктор юридичних наук, професор професор кафедри