26 лютого 2015 року у стінах Запорізького національного технічного університету відбулося засідання стипендіальної комісії, де було розглянуте питання призначення студентам іменних стипендій від ВАТ «Запоріжсталь» за високі досягнення у навчанні та науковій роботі.

На зустрічі були присутні ректор ЗНТУ Сергій Борисович Бєліков, секретар стипендіальної комісії ЗНТУ та голова профкому студентів ЗНТУ Андрій Володимирович Іванченко, начальник управління підбору, комплектування і розвитку персоналу ВАТ «Запоріжсталь» Максим Геннадійович Педь, а також декани факультетів, завідувачі кафедр, директори інститутів, студентство та преса.

ВАТ «Запоріжсталь» – один з найстабільніших роботодавців для випускників ЗНТУ. Підприємство приймає наших студентів на стажування, екскурсії, лабораторні роботи. Крім того, тепер планується мотиваційний проект для кращих студентів, який передбачає спільну роботу з ВАТ «Запоріжсталь». Зокрема це стосується стипендіатів: вони матимуть змогу сезонно працевлаштуватися на підприємство під час літніх канікул. Тобто випадає можливість дізнатися усе про комбінат, отримати перше робоче місце та відповідні навички, адаптуватися в колективі та на виробництві.

За підсумками засідання стипендіатами ВАТ «Запоріжсталь» стали студенти спеціальностей «Електромеханічні системи автоматизації та електропривод», «Обладнання ливарного виробництва. Ливарне виробництво чорних та кольорових металів», «Підйомно-транспортні, дорожні, будівельні, меліоративні машини і обладнання»:

• Єфименко Руслан Олексійович (Е-312);
  • Лисяков Святослав Ігорович (ІФ-111);
  • Похил Артур Едуардович (Е-312);
  • Тоболкін Сергій Юрійович (Е-310м);
  • Уманський Марк Анатолійович (М-311).

Щиро вітаємо стипендіатів із призначенням та пишаємося нашими талановитими студентами! Бажаємо Вам подальших успіхів та здобутків у навчанні, а також особистісного зростання та нових наукових перемог!

Сніжана Вичужаніна
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ