29 жовтня о 10 годині біля гуртожитку №4 відбулася урочиста зустріч з приводу 17-річчя Бєлікова С.Б. на посаді ректора нашого університету.

Першому надано слова привітання голові профкому студентів, аспірантів та докторантів ЗНТУ Іванченко Андрію Володимировичу: «Гуртожиток – наш дім. Нещодавно всі вийшли на суботники, а сьогодні в нас вже з'явилася ця чудова ялинка. Дуже важливо, щоб не тільки у кімнаті було затишно, але й у всьому гуртожитку, навкруги нього. Наш гуртожиток – гордість не тільки ВНЗ, але й всього міста. Це заслуга не тільки нас, але й, без сумніву, мешканців. Сергій Борисович – досвідчений керівник, вітаємо Вас зі святом і дякуємо за підтримку у всьому!»

Директор студмістечка Дубина Вадим Миколайович також виступив із такими словами: «4 гуртожиток – найбільш активний серед наших гуртожитків, завдяки завідуючому Валерію Валерійовичу Ігнашову, студраді на чолі із Володимиром Міщенко. Дуже приємно те, що ми відкривали хол, а тепер цю прекрасну ялинку. На правах «реклами» хочу сказати, що вже стартував конкурс на кращий гуртожиток міста, і ми виставили на нього наш 4 гуртожиток. Я впевнений, що ми маємо великі шанси на перемогу. Спасибі Сергію Борисовичу за підтримку, яка відчувається з його боку».

Із словами вдячності виступив наш ректор: «Мені приємно бути з вами! 8 років тому від гуртожитку була всього половина, і завдяки ініціативі студентів за ці роки все перевтілилося. Ваша енергія, ваше бажання сприяє розвитку. Багато зроблено вашими руками. Можливо, 30 або 31 грудня, ми всі дружно зберемося біля цієї ялинки, зустрінемо Новий рік, підведемо підсумки та побажаємо всього найкращого. Спасибі велике всім за привітання! Хай щастить!»

Після слів привітань ведучий свята запросив всіх на колективне фото біля ялинки.

Студрада гуртожитку, профком студентів, аспірантів та докторантів ЗНТУ, адміністрація гуртожитку висловлює вдячність ректору за підтримку, за ремонтні роботи та покращення матеріально-технічної бази гуртожитку і в знак цієї вдячності дарує ялинку біля гуртожитку №4.

Юлія Цвітанська
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ