14 лютого 2013 року була поставлена остання крапка в оформленні субсидій на території гуртожитків ЗНТУ. Фінішною лінією для завершення програми став гуртожиток №3. Напередодні,такі заходи відбулися в 4-му та 2-му гуртожитках.

Напевно ні для кого не секрет те, що дівчата більш відповідальні й цілеспрямовані, аніж хлопці.  Сьогодні ці слова можна лише підтвердити. Якщо брати до уваги два попередні гуртожитки (гуртожиток № 4 та № 2), то оформлення субсидій відбувалося мляво, і безпосередньо в останній день. Третій гуртожиток в цьому плані став показовим, більша частина його жителів, а саме більш ніж 260 осіб оформили субсидію щойно про неї було об’явлено. Решта використала свій шанс 14 лютого.

Для оформлення документів було виділено два приміщення – кімнату для занять та кабінет паспортиста. На практиці ж, повністю вистачило б і однієї кімнати, так як черг не було зовсім. Дівчата, немов по якомусь спеціальному графіку приходили до комісії та проводили оформлення, яке займало не більше трьох хвилин.

«Ініціаторами стахановських темпів був злагоджений колектив адміністрації гуртожитку, членів студентської ради, а саме : Бірюкова Світлана, Зінченко Марина, Олонець Світлана, Савченко Катерина, Яременко Вікторія, Самофал Аліна, Лютикова Ольга, Кульчицька Анастасія. Також активну участь приймали  і старости поверхів під керівництвом заступника директора студмістечка університету Вадимом  Кедою і ті, кому просто було не байдуже» – завідувач гуртожитку №3.

І гордитись дійсно є чим. Оформлення розпочалося в 11.00, а план уже був майже виконаний. Комісії залишалося прийняти десяток, другий студентів і закрити програму.

На моє запитання «чому ви оформляєтесь в останній день?», студентка четвертого курсу гуманітарно-правового факультету Денисенко Тетяна відповіла, «навчаюся і працюю, з самого початку програми нам було відомо, що 14 грудня комісія приїде до гуртожитку, тому я не витрачала часу щоб кудись ходити, тим паче ті у кого час був, оформилися раніше, як бачите черг не має зовсім, тому я пройшла всю процедуру за дві хвилини і зараз йду на пари». І дійсно, такої самоорганізації як у третьому гуртожитку не було в жодному.

Зусиллями профкому студентів ЗНТУ, адміністрації студентського містечка та гуртожитків, була проведена велика робота , яка в решті решт дала результат.

Нагадуємо, що субсидію необхідно оформлювати 2 рази на рік: опалювальний сезон (жовтень) і неопалювальний сезон (квітень) – тоді її будуть нараховувати протягом всього періоду проживання у гуртожитку. Не витрачайте зайвих коштів, яких у Вас і так мало – оформлюйте субсидію вчасно і самоорганізовано.

Володимир Єрмоленко,
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ