Одним з найулюбленіших місць сімейного відпочинку запоріжців вже більше 40 років залишається Дитяча залізниця. Тому мешканці міста бережуть її та залюбки допомагають підтримувати чистоту та затишок на території закладу.

Найенергійнішою силою, яка з неабияким ентузіазмом двічі на рік – навесні та восени – бере участь у масштабних суботниках на «ДЖД», залишається студентство.

Цього разу велике прибирання пройшло 11 жовтня. І «Машинка» за доброю традицією, звісно, не оминула його своєю увагою. Більше 150 наших студентів, організованих профкомом студентів ЗНТУ, попрацювали на благо рідного краю.

Звісно, не обійшлося без відвідування зоокуточка та поїздки на славнозвісному потязі!

В результаті, користь від суботника вийшла просто колосальна! По-перше, була успішно та в найкоротші терміни досягнута основна мета заходу – прибирання чималої території. По-друге, праця на свіжому повітрі сприяє доброму здоров'ю, тим більше, що погода видалася якнайкраща – було ясно і тепло. І, по-третє, спільна праця об'єднує людей. Тим паче, людей молодих і комунікабельних. Ми познайомилися, поспілкувалися, отримали заряд позитивних емоцій та добрих вражень! Дякуємо всім учасникам суботнику за ще одну добру справу на ім'я благоустрою рідного міста!

Сніжана Вичужаніна
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ