В НУ «Запорізька політехніка» за підтримки ректора С.Б. Бєлікова, першого проректора В.Г. Прушківського та проректора з НР та МД В.В. Наумика 13.04.2019 р. відбувся Запорізький обласний тур Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування, що входить до світової олімпіади з програмування ACM IPC.

Ключову роль в організації заходу відіграв колектив кафедри програмних засобів (завідувач кафедри С.О. Субботін, доцент Н.О. Миронова, доцент О.М. Гладкова, доцент Т.В. Федорончак, ст. викл. Л.Ю. Дейнега, зав. лаб. Т.Г. Кашина, зав. лаб. М.О. Андреєв, лаборанти В. Медков та А. Сизоненко та волонтери, зокрема Є. Твердохліб та В. Хохлова).

До участі в організації олімпіади також долучалися представники кафедр: комп'ютерних систем та мереж (Р.К. Кудермєтов, О.В. Польська, Н. Солдатова, Т. Бельський, Д. Мазур), захисту інформації (Г.В. Неласа), інформаційних технологій електронних засобів (Г.М. Шило).

Підтримку заходу надали партнери кафедри програмних засобів – компанія Vimeo (Ю. Півень), компанія Mevo (Д. Вертинський) та ГО «Екосенс» (Т. Жавжарова).

Участь у заході взяли студенти провідних університетів та коледжів Запорізької області. До студентів також долучилися й школярі м. Запоріжжя.

Завдання олімпіади: http://acmallukrainian.ho.ua/2019/1/statements_ukr.pdf

Перемогу в обласному турі здобула команда кафедри програмних засобів Question_Mark (тренер – ст. викл. Л.Ю. Дейнега).

Кафедра програмних засобів НУ «Запорізька політехніка» є абсолютним лідером олімпіади: 1, 2 та 3 місця зайняли команди кафедри!

Місця команд НУ «Запорізька політехніка» (ZNTU):

1 ZNTU_Question_Mark

51 ZNTU_GloryArraysOfY

52 ZNTU_Natural_Limit_Of_Madness

53 ZNTU_Rotten_Tomates

Урочисте нагородження переможців Запорізької обласної студентської олімпіади з програмування відбулося 18.04.2019 р. Командам-переможцям та тренерам вручив дипломи проректор з наукової роботи та міжнародної діяльності, д.т.н., проф. В.В. Наумик.

Бажаємо нашим переможцям досягти нових висот у спортивному програмуванні!