Інформуємо Вас про існування та діяльність Центру сприяння працевлаштуванню студентів та випускників Запорізького національного технічного університету.

Основними задачами Центру є:

1. Сприяння працевлаштуванню студентів та випускників ЗНТУ;
  2. Налагодження співпраці з підприємствами, установами та організаціями незалежно від форми власності, які можуть бути потенційними роботодавцями для студентів і випускників;
  3. Організація зустрічей роботодавців зі студентами та випускниками.

Щоб підібрати співробітника зв'яжіться з нами зручним для Вас способом. Відповідно до Ваших вимог будуть знайдені найкращі кандидатури (як в позаучбовий так і в канікулярний період) і будуть надані Вам на розгляд.

Проводиться збір анкет-резюме наших студентів, дані котрих занесені в базу Центру. Дана база анкет здобувачів постійно поповнюється і оновлюється.

Сподіваємось на співпрацю з питань сприяння працевлаштуванню студентів та випускників, отримання можливості проходження різних видів практик, участь у ярмарках вакансій та зустрічах студентів з потенційними роботодавцями.

Графік роботи центру:

Начальник Центру сприяння працевлаштуванню студентів та випускників ЗНТУ:

конт.тел. 061-7698340;

адреса: 69063, м. Запоріжжя, вул. Жуковського 64, к.405 – 4-й поверх головного корпусу;

e-mail: sp.zntu@gmail.com

Фахівці центру: