27 березня у стінах Запорізького національного технічного університету пройшла зустріч студентів із Міністром інфраструктури України Андрієм Миколайовичем Пивоварським.

У рамках робочого візиту до Запоріжжя міністр завітав і до «Машинки», аби поспілкуватися із студентством та адміністрацією, відповісти на хвилюючі питання.

На зустрічі також були присутні ректор ЗНТУ Сергій Борисович Бєліков і перший заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Григорій Вікторович Самардак.

У ході зустрічі Пивоварський А.М. озвучив ідею літнього стажування для студентів в уряді. Згідно із цим проектом кращі студенти ВНЗ України матимуть змогу отримати відповідні знання та досвід роботи в органах влади, причому їх кандидатура має бути рекомендована адміністрацією вишу.