«Студентська весна-2013» під темою «Ніч у Музеї»

5 квітня під темою «Ніч у Музеї» пройшла «Студентська весна-2013» Інституту інформатики і радіоелектроніки. Від душі дякуємо усім нашим гостям за щирі емоції!

Після двотижневої підготовки Інститут інформатики та радіоелектроніки разом з усіма бажаючими провів довгоочікувану «Ніч у Музеї».

Наші відвідувачі мали змогу перед святковим концертом продивитися всі експонати музею. В експозиції були представлені нагороди студентів ІІРЕ, об'єднані під назвою «Музей наших досягнень». «Музей стародавностей» представляв собою старовинні статуетки, рушники, знамена і навіть справжнісіньку друкарську машинку! Особливо порадував гостей «Музей відчуттів», де ємності з різними наповнювачами подарували усім бажаючим кілька хвилин інтриги та незабутніх емоцій! Також в експозиції брали участь живі статуї, з якими залюбки можна було сфотографуватися.

А потім розпочався концерт, де з радістю проявили себе усі таланти нашого інституту. Глядачі побачили інсценування народного обряду, танці різних жанрів (у тому числі нетрадиційну хореографію і креативні постановки), драматичну замальовку, СТЕМ, КВК, пантоміму, почули пісні і вірші. Всі виступи були оформлені загальною темою «Що може відбутися вночі в музеї». Роль його працівників примірили на себе наші ведучі, що допомогло їм майстерно підтримувати відповідну атмосферу на сцені та в залі.

Концерт завершився вибуховою піснею, коли на сцену вийшли всі учасники «Студентської весни-2013» Інституту. Сподіваємося, що ми подарували лише задоволення і добрий настрій, а також величезний заряд позитиву нашим гостям. Кожному дякуємо за увагу і емоції! Будемо дуже раді вітати вас наступного року на нашій «Студентській весні-2014»!

Сніжана Вичужаніна, РТ-912
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ