Вже другий місяць осені добігає кінця, за місяць зима, а за два – Новий рік та зимові канікули. А де можна краще провести різдвяні свята та канікули в цілому, як не на Західній Україні? Тим паче, якщо у цю подорож їдеш з улюбленим університетом!

21 жовтня на презентації про зимове оздоровлення Аліна Кізілова розповіла аудиторії, які поїздки плануються для студентів ЗНТУ і не тільки. Більш того, всі бажаючі могли поставити запитання щодо поїздок, а старожили «Машинки» навіть поділились цікавим лайфхаком, як обігріти помешкання у подорожах безкоштовно, але при цьому ефективно. Ми отримали відповіді, на всі запитання, типу: що з собою брати, як будуть розселяти, де ми житимемо та багато інших як?що? і де?

Отже, профком студентів ЗНТУ пропонує всім бажаючим відчути на собі всю атмосферу міста-привида Прип'яті восени, а взимку відпочити в Карпатах та старовинному місті Львові. До вартості кожної подорожі не входить придбання квитків до місця відпочинку. А тепер детальніше зупинимось на кожній подорожі.

1. Новий рік та Різдво в Карпатах 2016 (Курорт «Красія»)

Заїзд на Новий рік з 26 грудня по 4 січня, а на Різдво – з 2 по 11 січня.

Окрім лижних трас поруч є багато цікавих екскурсійних об'єктів: Ужгород, прогулянки на конях, термальні витоки та 3 старовинні замки. Також в Красії дійсно одні с найбільш протяжних спусків для катання на лижах (3,5 км), підйомники, пушки для штучного снігу.

Вартість: 2250 грн на Новий рік та 2150 грн на Різдво. При розміщенні в 2-місних номерах – 2400 грн, в номерах зі зручностями – 2600 грн.

Детальний план та розклад поїздок можна дізнатись в ауд. 196 (4 корпус, 1 поверх).

У вартість входять: трансфер від потяга до готелю і підйомників, проживання (6 повних діб) в 2-х, 3-х, 4-місних номерах, дворазове харчування, святковий стіл та програма, екскурсії Львовом, безкоштовне навчання катанню на лижах протягом всього відпочинку.

У вартість не входять: проїзд з Запоріжжя і назад, прокат гірськолижного спорядження (70 грн\доба), гірськолижні підйомники, додаткові екскурсії (за бажанням).

2. Зима 2016 – Карпати – Драгобрат

Строки виїзду після свят (враховуючи час на дорогу, в готелі – 5 днів та 5 ночей):

Вартість: 1950 грн., в березні – 1850 грн.

Для дітей до 5 років безкоштовно, від 6 до 12 років – знижка 200 грн.

З 8.01 – 2500 грн. (цей заїзд на 7 повних днів там).

У вартість входять: проживання повних 5 діб в 2-х, 3-місних номерах, дворазове харчування в готелі, трансфер від залізничної станції Ясиня до готелю і назад, одноденна екскурсія Львовом у супроводі гіда-екскурсовода, навчання катанню на лижах та бордах.

У вартість не входять: проїзд від Запоріжжя до залізничної станції Ясиня та назад, прокат гірськолижного спорядження (70 грн/доба), гірськолижні підйомники (від 10 грн).

3. Карпати – Драгобрат 2016

До Вашої уваги: завжди натуральний сніг, безліч трас різних рівнів складності, дворазове харчування.

Вартість: 2-х, 3-містні номери 2100 грн, 4-місні номери 1900 грн. Для членів профкому ЗНТУ знижка 400 грн.

У вартість входять: проживання в номерах євро стандарту з усіма зручностями, дворазове харчування в готелі.

У вартість не входять: проїзд з Запоріжжя до залізничної станції Ясиня і назад, прокат гірськолижного спорядження (70 грн/доба), гірськолижні підйомники (від 10 грн).

1. Львів

Соціальний відпочинок у місті Лева на базі студентського гуртожитку Львівської Політехніки.

Вартість: орієнтовно 600 грн.

У вартість входять: проживання в кімнатах по 4, 6, 8 осіб (гаряча вода з 6:00 до 10:00 таз 18:00 до 22:00), харчування в їдальні (сніданок та обід).

У вартість не входить: проїзд з Запоріжжя до Львова.

4. Відпочинок в Карпатах на курорті Славське туркомплекс «Політехнік-2»

«Політехнік-2» - це чисте гірське повітря, неповторні пейзажі Карпат, 2 витоки, які забезпечують базу чистою джерельною водою, багато зелених насаджень на території комплексу, водоспад та гойдалки.

Вартість: орієнтовно 800 грн.

У вартість входять: проживання 5 діб в 2-х, 3-х, 4-місних номерах, дворазове харчування.

У вартість не входять: проїзд з Запоріжжя і назад, прокат гірськолижного спорядження (70 грн/доба), гірськолижні підйомники (від 10 грн).

Тож, як бачите, відпочинок різноманітний, для любителів екстриму, фанатів крутих схилів, поціновувачів вишуканості міста Лева чи бажаючих відвідати місто-привид. Більш того, для членів профкому ЗНТУ діють знижки на відпочинок. Для отримання детальної інформації щодо точного розпорядку кожної подорожі, написання заяви на поїздку, внесення передплати чи просто поставити запитання, що давно хвилюють, звертайтесь до ауд.196. У будь-якому випадку, проґавити такий шанс – відпочити в горах з рідними «машинківцями» – не можна в жодному разі!

Тетяна Галич,
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ