У Національному авіаційному університеті 9-10 червня відбувся заключний етап VI Міжнародної науково-практичної конференції - конкурсу студентів та молодих вчених «Комп'ютерні технології проектування конструкцій будівель і споруд».

Від Запорізького національного технічного університету брали участь 2 магістранта кафедри «Будівельного виробництва та управління проектами» Лук'янова Тетяна Віталіївна і Нема Христина Федорівна під керівництвом завідувача кафедри проф. Доненка Василя Івановича.

По закінченню конкурсу учасникам були вручені дипломи, купони на одноразове безкоштовне навчання програмним комплексам ЛИРА-САПР, МОНОМАХ-САПР, ЭСПРИ, або САПФИР на вибір, та інші подарунки. Кафедрі був презентований диск ACADEMIC set 2015 (ПК ЛИРА-САПР, ПК МОНОМАХ-САПР, ПК ЭСПРИ, ПК САПФИР-3D) з ліцензійними програмами для навчання студентів.

До комплекту програм ACADEMIC set 2015 входить (http://academicset.com.ua):

Мережева ліцензія на 10 робочих місць + 1 локальна ліцензія для викладача:

• програмний комплекс «ЛИРА-САПР*» 2015 без обмежень і спеціалізовані розрахунково-графічні системи «МОНТАЖ плюс», «МОСТ», «Динаміка плюс», «КМ-САПР», «ГРУНТ-САПР», «Метеор»;
  • програмний комплекс «МОНОМАХ-САПР 2015» без обмежень;
  • програмний комплекс «ЭСПРИ» 2015 (розділи «Математика для інженера», «Перерізи», «Навантаження і впливи»);
  • Система архітектурного проектування «САПФИР-3D» 2015 без обмеження функціональності.

Кафедра будівельного виробництва та управління проектами використовує дані програмні продукти в навчальному процесі з підготовки бакалаврів за напрямом «Будівництво» та магістрів зі спеціальності «Промислове та цивільне будівництво» при вивченні наступних фахових дисциплін: будівельні конструкції, металеві конструкції, залізобетонні та кам'яні конструкції, сучасне комп'ютерне забезпечення будівельного виробництва.