Олександр Івченко, об'єднавши професіоналів, створив свою школу авіадвигунобудування. Разом з однодумцями розробив авіадвигуни нового покоління, які змінили наш світ. Також Олександр Георгійович започаткував нову програму, завдяки якій авіаційні технології було перенесено на наземне обладнання.

Сьогодні «Івченко-Прогрес» — це сучасне підприємство, центр розвитку наукових та конструкторських ідей. Традиції конструкторської школи Олександра Івченка підтримують та продовжують науковці Запорізької політехніки разом з конструкторами та інженерами підприємства, спільно працюють над створенням нових сучасних авіадвигунів.

Шановні прогресівці ви гідно продовжуєте справу, започатковану Олександром Георгійовичем, і ваша історія тільки починається!