Ви є тут

Головна » Інститути » Машинобудівний інститут » Транспортний факультет

Кафедра транспортних технологій

Емблема кафедри «Транспортні технології» ЗНТУ

Кафедра «Транспортні технології» (ТТ)

Рік початку діяльності: 1972

Положення про кафедру

Керівництво:

Завідувач кафедри: д.т.н., професор, академік Бабушкін Геннадій Федорович

Галузь знань та спеціальності:

27 «Транспорт»

275 «Транспортні технології (за видами)».

 

Освітньо-кваліфікаційний рівень «бакалавр»:

спеціальність:
275.02 «Транспортні технології (на залізничному транспорті)»
кваліфікації:
3152 Інженер з безпеки руху
3422 Експедитор транспортний
3119 Диспетчер маневровий залізничної станції
3119 Черговий по залізничній станції
спеціальність:
275.03 «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)»
кваліфікації:
3152 Інженер з безпеки руху
3422 Експедитор транспортний
3422 Черговий по транспортно-експедиційному підприємству
3119 Диспетчер автомобільного транспорту.

Освітньо-кваліфікаційний рівень «магістр»:

спеціальність:
275.02 «Транспортні технології (на залізничному транспорті)»
кваліфікації:
2149.2 Інженер з організації експлуатації та ремонту
2149.2 Інженер з транспорту
2419.2 Логіст
2310 Викладач університетів та вищих навчальних закладів
спеціальність:
275.03 «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)»
кваліфікації:
2145.2 Інженер з експлуатації машинно-тракторного парку
2149.2 Інженер з транспорту
2419.2 Логіст
2310 Викладач університетів та вищих навчальних закладів.

 

Контакти:

адреса кафедри: вул. Гололя 64, м. Запоріжжя, Україна, 69063
аудиторія (кабінет): 109, 301
тел.: +380(61)7698560, +380(61)7698440
e-mail: kafedra_tt@zntu.edu.ua, tf301@ukr.net

Альтернативна назва зображення

 

Чому варто відвідати день відкритих дверей? 
 
Деякі доволі непогані заходи іноді здаються нам геть зайвими. Так абітурієнти часто-густо зволікають з відвіданням дня відкритих дверей тим самим втрачаючи низку переваг. Які ж це переваги?
На дні відкритих дверей можна:
1. Отримати чіткіше й детальніше уявлення про різні напрями підготовки.
2. Зробити перше «занурення» у світ того чи іншого фаху.
3. На власні очі побачити місце і умови подальшого навчання, устаткування, познайомитись з майбутніми викладачами у святковій атмосфері.
4. Познайомитись та потоваришувати з майбутніми одногрупниками.
5. Осягнути перспективи подальшого наукового і творчого зростання.
6. Взяти участь у цікавих конкурсах і корисних вікторинах.
7. Поставити будь-яке запитання стосовно свого гіпотетичного фаху.
8. Розгледіти принади бурхливого студентського життя.
9. Послухати про багаті традиції та інноваційність вашої майбутньої Альма Матер.
10. Отримати кольорові і докладні буклети з повною і актуальною контактною інформацією. 
 
    Тож чому б не відвідати день відкритих дверей? 

 

Знову серед найкращих в Україні.

 
Одним із реальних показників якості вищої освіти можна сміливо вважати отримання нагород по результатах участі у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальностей «Транспортні технології» (м. Дніпро) та «Транспортні системи» (м. Харків) 2016/2017 н.р. Це не просто пересічні змагання, на олімпіади кращі викладачі кращих ВНЗ України готують кращих студентів. На олімпіаді в м. Дніпро брали учать та продемонстрували високий рівень підготовки студенти: Мирончак Д.П., Куценко А.М., Білоконь Ю.В., Рєзанов Є.В. Студентка  Мирончак Дар’я Петрівна звоювали ІІІ місце в особистому заліку та грамоти за найкращі знання з дисципліни «Логістика» отримали студентки Куценко Анна Миколаївна та Білоконь Юлія Володимірівна. В м. Харків наша команда (студенти Мирончак Д.П., Білоконь Ю.В.) посіла І місце. Щиро вітаємо переможців та закликаємо наших студентів до активної участі у подібних заходах в наступному навчальному році. 
 

 

 

Світове визнання наших студентів.

 

За останні кілька років постійно збільшується кількість студентів кафедри «Транспортні технології», які не зупиняються виключно на національній освіті.

 

Чудовим прикладом такого стрімкого та впевненого кар’єрного зростання може слугувати прогрес Валерії Годз, яка одразу після отримання профільного диплому ЗНТУ стала студенткою престижної  Естонської бізнес школи. Цього року вона вже готується до захисту кваліфікаційної роботи і зауважує, що саме освіта, яку вона одержала в нашому університеті стала підвалиною її амбіцій та поштовхом до більших звершень, завоювання  міжнародного визнання.

 

А цього року з стажування в Бельгії повернулась  Т.В. Харланова. Завдяки непересічним успіхам у навчанні на Батьківщині вона виборола право на навчання в одному з найкращих ВНЗ ЄС. Студентка наголошує, що якщо порівняти освіту в Україні та Бельгії, то можна помітити значну відмінність цих систем підготовки, втім безцінний досвід комплексного погляду на питання відрив їй нові горизонти міжнародної співпраці, істотно розширив теоретичну і практичну бази знань. Окремою чеснотою іноземного стажування, на її думку, є глибоке вивчення мови країни стажування, що також значно сприяє подальшому професійному зростанню.

Втім, серед наших студентів не лише самі вправні практики. Нещодавня магістриня транспортного факультету – Світлана Пірогова не тільки успішно виконала всі вимоги до вступу у Квінслендський Університет (Австралія), але й є однією з найуспішніших аспіранток цього закладу. Тож побажаємо їй плідних і ґрунтовних досліджень. Кафедра «Транспортних технологій» закликає не зупинятись на досягнутому і завжди ставити собі високу «планку».

 

Реальне поліпшення екології міста.

 

В жовтні цього року викладач кафедри «Транспортні технології», кандидат технічних наук – Володимир Петрович Юдін долучився до складу групи з екології при міській раді Запоріжжя. Не зважаючи на те, що формування служби технагляду поліції тільки розпочато, співробітництво між ЗНТУ і міськрадою доволі продуктивне. Провідним фахівцем університету вже надано фахові рекомендації з зниження рівня шкідливих викидів автотранспорту. Ці поради ґрунтуються на багаторічному досвіді досліджень з відповідної тематики, тому їх ефективність не підлягає жодним сумнівам. Сподіваємся, що наші пропозиції не залишаться лише на папері.

 

Перші впевнені кроки.

 

За один день - 01.12.2016 були підбиті підсумки першого етапу всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2016-2017 навчального року.

В секції «Транспорта та залізничних дисциплін» 1 місце посіла робота «Аналіз коливань рівня аварійності», яку виконали студенти гр. Т-513 Морозова О.І. та Юзвук Н.С. Науковий керівник роботи – старший викладач кафедри «Транспортні технології» - Тарасенко Олександр Віталійович. Побажаємо студентам-дослідникам подальшого натхнення, сил та наполегливості!

 

Новий захист! Нова перемога!

 

За планом, 15.12.2016 відбувся захист робіт зі спеціальності 8.07010101 «Траспортні системи», 8.07010102 «Організація перевезень і супроводження на транспорті», 8.07010104 «Організація і регулювання дорожнього руху». Більшість робіт були виконані та захищені на високому рівні. Один із захистів відбувся англійською мовою. Кафедра транспортних технологій вітає студентів із успішними захистами та бажає підкорення нових наукових висот!

Файл: 
 1. Розклад занять студентів на осінній семестр 2015/2016 навчального року.
 2. Розклад консультацій та іспитів.

Історія кафедри «Транспортні технології» бере свій початок з кінця 60-х початку 70-х років минулого століття. Інтенсивний розвиток промисловості Запорізького регіону зумовив потребу у спеціалістах промислового транспорту, яких на той час не готував жоден вищий навчальний заклад країни. Саме тоді, на базі кафедри економіки виробництва електротехнічного факультету Запорізького машинобудівного інституту була розпочата підготовка інженерів за спеціальністю 1615 «Промисловий транспорт».

Як окремий підрозділ кафедра «Промисловий транспорт» була створена у 1972 році у складі машинобудівного факультету. Її очолив к.т.н., доцент І.П. Завгородній. За досить невеликий термін існування кафедри завдяки напруженій та копіткій роботі колективу кафедри було видано понад 60 методичних розробок з практичних та лабораторних занять, курсового та дипломного проектування, виробничої практики.

В жовтні 1973 року кафедра «Промисловий транспорт» була введена до складу автомобільного факультету, а 1974 році відбувся перший випуск інженерів промислового транспорту денної форми навчання. Починаючи з 1989 року кафедра розпочинає підготовку фахівців за спеціальністю «Організація перевезень і управління на транспорті», а 1 вересня 1999 року отримує назву «Транспортні технології».

В червні 2001 року фахова рада Міносвіти і науки України акредитувала спеціальність 8.100403 «Організація перевезень і управління на автомобільному транспорті» за ІV-м рівнем. Кафедра отримала ліцензію на щорічний прийом 50 осіб для підготовки бакалаврів і спеціалістів, та 5  магістрів транспорту. У 2001 році кафедра відкриває підготовку фахівців зі спеціальності 7.100401 «Організація і регулювання дорожнього руху», а у 2005 році – зі спеціальності 7.100402 «Транспортні системи».

Професорсько-викладацький склад кафедри налічує 20 осіб, з яких один доктор технічних наук, професор; 5 кандидатів технічних наук, доцентів. Серед викладачів кафедри два академіки та один член-кореспондент Транспортної академії України. Викладачами кафедри підготовлено навчальні посібники під грифом Міністерства освіти і науки України: «Методи і моделі оптимізації транспортних процесів і систем», «Імовірнісні і статистико-експериментальні методи аналізу транспортних процесів і систем».

Кафедра тісно співпрацює з провідними промисловими підприємствами та установами м. Запоріжжя, серед яких ПАТ «Запоріжсталь», ПАТ «Дніпроспецсталь», ПАТ «Запоріжкокс», ПАТ «Мотор-Січ», ПАТ «Запорізький автомобілебудівний завод», ПрАТ «Символ», обласне, міські та районні відділи Державної автомобільної інспекції МВС України.

Студенти, які навчаються на кафедрі транспортних технологій, набувають знань і умінь у таких розділах сучасної транспортної науки: транспортні засоби і основи їх експлуатації; автомобільні дороги та залізничні колії; логістика; управління експлуатаційною роботою на транспорті; організація вантажних та пасажирських перевезень; вантажна, комерційна робота і транспортно-експедиторська діяльність, економіка транспорту та інші. Отримані знання та навички дозволяють випускникам успішно працювати у транспортно-експедиторських фірмах, транспортних підрозділах установ і підприємств, службах організації і безпеки руху транспортних підприємств, Державній автомобільній інспекції МВС України.

Контакти:

завідувач кафедри: (061) 764-40-25, ауд. 104-А

викладацька:  (061) 769-84-40, ауд. 109, 301

E-mail: kafedra_tt@zntu.edu.ua, tf301@ukr.net

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Прізвище, ім'я, по батькові Науковий ступінь, вчене звання Посада
Бабушкін Геннадій Федорович Доктор технічних наук, професор професор, завідувач кафедри
Турпак Сергій Миколайович Доктор технічних наук, доцент професор,заступник завідувача кафедри
Кузькін Олексій Феліксович кандидат техн. наук, доцент декан факультету, доцент
Юдін Володимир Петрович кандидат техн. наук, доцент доцент
Сущенко Роман Віталійович кандидат держ. упр., доцент доцент
Трушевський В’ячеслав Едуардович кандидат техн. наук доцент
Лащених Олександр Андрійович кандидат техн. наук, доцент доцент
Тарасенко Олександр Віталійович - ст. викладач
Веремеєнко Лілія Анатоліївна - ст. викладач
Харченко Тамара Володимирівна - ст. викладач
Васильєва Лариса Олексіївна - ст. викладач
Каплуновська Алла Миколаївна - ст. викладач
Падченко Олена Олександрівна - ст. викладач
Лебідь Ганна Олександрівна - ст. викладач
Грицай Сергій Васильович - ст. викладач
Райда Ігор Михайлович - ст. викладач
Калкасов Сергій Іванович - завідувач лабораторії
Михайленко Наталія Анатоліївна - завідувач лабораторії
Пузанов Василь Михайлович  - старший лаборант
Данилова Дар’я Анатоліївна - старший лаборант

 

 
 

 

Навчальна лабораторна база кафедри

Матеріально-технічна база університету і кафедри транспортних технологій, якою користуються студенти, відповідає вимогам вищого навчального закладу і допомагає проведенню всіх видів навчальних занять та науково-дослідної роботи студентів спеціальностей «Транспортні системи», «Організація перевезень і управління на автомобільному транспорті», «Організація і регулювання дорожнього руху».

Приміщення кафедри транспортних технологій загальною площею 510,5 кв.м розташовані в 2-му навчальному корпусі ЗНТУ. Більшість навчальних аудиторій (№№ 102, 104, 105, 106, 107), викладацька (№109) і кабінет завідувача кафедри (№104А) знаходяться на першому поверсі, а аудиторії №301 (викладацька), 304, 312 та 314 – на третьому поверсі.

Кафедра має дві філії: на автотранспортному підприємстві ВАТ «АТП–12355» та в управлінні з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради на базі Запорізького комунального підприємства міського електротранспорту «Запоріжелектротранс» загальною площею 186 кв.м.

Матеріально-технічна база кафедри забезпечує навчальний процес з дисциплін кафедри і постійно розширюється відповідно розвитку транспортної науки і техніки. На кафедрі створені предметні аудиторії з транспортних засобів (№107), організації перевезень і логістичного управління на транспорті (№106), організації дорожнього руху і автоматики (№102), промислового транспорту (№314), лекційні аудиторії транспортних технологій (№105) на 96 місць і транспортних систем (№304) на 75 місць.

Всі аудиторії кафедри оснащені наочними посібниками, стендами, ілюстративним матеріалом. На кафедрі створено комп’ютерний клас (аудиторія №102), що має загальну площу  55 кв.м та обладнаний 26 робочими місцями на базі персональних комп’ютерів класу Intel P-166 та Celeron-2,53. Клас має локальну мережу, що входить до загальної мережі університету та має вихід до ресурсів наукової бібліотеки ЗНТУ і мережі Internet.

У навчальному процесі у аудиторіях кафедри для проведення лекцій, практичних занять та лабораторних  робіт використовується мультимедійний комплекс (мультимедійний проектор, ноутбук та пересувний екран) та наступне лабораторне обладнання:

 • теодоліт Т–30;
 • нівеліри НТ, 2Н–3Л;
 • лазерний візир LEICA;
 • димовимірювач ІНА–109;
 • газоаналізатор 102 ФА 01М;
 • вимірювач швидкості «Іскра–1D» №6304D.

Санітарно-технічний стан аудиторій, лабораторій та допоміжних приміщень кафедри відповідає санітарним нормам і правилам охорони праці в закладах освіти і забезпечує якісне проведення навчального процесу підготовки студентів, які навчаються на кафедрі.

Кафедра на ґрунті застосування методик підходу компетентнісного характеру здійснила розробку та затвердження ректором ЗНУ проміжних ОКХ, ОПП з підготування рівня «магістр» 27 «Транспорт», які мають варіативну складову. Маючи на меті забезпечення якісного викладання, сприяння ефективнішому засвоєнню студентами матеріалу навчальних дисциплін, робочий процес кафедри «Транспортні технології» здебільшого має чітке спрямування на розробку оптимальних навчально методичних комплексів по кожній з дисциплін. Будь-який пункт з навчального плану фаху одержує індивідуальну навчальну програму, яку розроблюють на рівні нормативного документу. Навчальні програми стандартно складаються з: мети та завдання, тематичного плану, змісту за темами, тематики практичних (семінарських) занять і лабораторних робіт, завдання для самостійної роботи студентів, форми поточного і підсумкового контролю знань та критерії оцінок ( залікові умови), літературу бажану до прочитання. Головна сутність розробки навчально-методичних матеріалів – це правильне облаштування самостійної роботи студента, кращого опанування та засвоєння ним навчальних даних. Викладачі кафедри постійно вдосконалюють старі і розробляють нові методичні вказівки в яких поєднано формальний мінімум і евристичність інноваційних підходів.

Кафедра транспортних технологій здійснює підготовку фахівців у галузі знань 0701 «Транспорт і транспортна інфраструктура» за напрямом підготовки 6.070101 «Транспортні технології» – бакалавр з транспортних технологій (кваліфікації: ревізор з виробничо–технічних і економічних питань, інспектор з експлуатаційних, виробничо–технічних та організаційних питань, інженер з безпеки руху) за такими спеціальностями:

 • спеціальність 7.07010101 «Транспортні системи» – спеціаліст з транспортних систем, кваліфікація: інженер з транспорту;
 • спеціальність 8.07010101 «Транспортні системи» – магістр з транспортних систем, кваліфікації: інженер з транспорту, викладач університетів та вищих навчальних закладів;
 • спеціальність 7.07010102 «Організація перевезень і управління на автомобільному транспорті» – спеціаліст з організації перевезень і управління на автомобільному транспорті, кваліфікація: інженер з транспорту;
 • спеціальність 8.07010102 «Організація перевезень і управління на автомобільному транспорті» – магістр з організації перевезень і управління на автомобільному транспорті, кваліфікації: інженер з транспорту, викладач університетів та вищих навчальних закладів;
 • спеціальність 7.07010104 «Організація і регулювання дорожнього руху» – спеціаліст з організації і регулювання дорожнього руху, кваліфікація: інженер з керування й обслуговування систем;
 • спеціальність 8.07010104 «Організація і регулювання дорожнього руху» – магістр з організації і регулювання дорожнього руху, кваліфікації: інженер з керування й обслуговування систем, викладач університетів та вищих навчальних закладів.

 

Напрям підготовки 6.070101 - транспортні технології

Спеціальність  7.07010101 "Транспортні системи"

Спеціальність 7.07010102 "Організація перевезень і управління на транспорті"

Спеціальність 7.07010104 "Організація і регулювання дорожнього руху"

Спеціальність 8.07010101 "Транспортні системи"

Спеціальність 8.07010102 "Організація перевезень і управління на транспорті"

Спеціальність 8.07010104 "Організація і регулювання дорожнього руху"

 

8.

Комплекс навчально-методи­чного забезпечення дисципліни "Основи теорії систем і управління" для студентів денної та заочної форми навчання за напрямком 6.070101 "Транспортні технології"

О. А. Лащених

С. В. Грицай

Методичні вказівки

9.

Комплекс з навчально-методи­чного забезпечення дисципліни "Основи економіки транспорту" для студентів денної та заочної форм навчання з напрямку 6.070101 "Транспортні технології"

Т. В. Харченко

Ю. О. Стовбур

Методичні вказівки На кафедрі транспортних технологій підготовлено і використовується у навчальному процесі такі навчально-методичні посібники та методичні вказівки

 

№ з/п

Назва видання

Автори

Вид видання

1.

Методи і моделі оптимізації транспортних процесів і систем

О. А. Лащених

О. Ф. Кузькін

Навчальний посібник під грифом МОН

2.

Імовірнісні і статистико-експериментальні методи аналізу транспортних процесів і систем

О. А. Лащених

О. Ф. Кузькін

С. В. Грицай

Навчальний посібник під грифом МОН

3.

Методичні вказівки до курсового проекту з дисципліни "Шляхи та шляхове господарство" для студентів денної і заочної форми навчання спеціальності 6.070101 "Транспортні технології"

С. В. Грицай

С. М. Турпак

Методичні вказівки

4.

Методичні вказівки до самостійних робіт з дисципліни "Організація та технологія вантажних робіт на транспорті"

для студентів денної і заочної форми навчання з напрямку 6.070101 "Транспортні технології"

С. М. Турпак

О. О. Падченко

Методичні вказівки

5.

Методичні вказівки до практичних занять та самостійних робіт з дисципліни "Взаємодія видів транспорту" для студентів денної і заочної форми навчання з напрямку 6.070101 "Транспортні технології"

С. М. Турпак

О. О. Падченко

Методичні вказівки

6.

Методичні вказівки до курсового проекту з дисципліни "Організація та технологія вантажних робіт на транспорті"

для студентів денної і заочної форми навчання з напрямку 6.070101 "Транспортні технології"

С. М. Турпак

О. О. Падченко

Методичні вказівки

7.

Методичні вказівки до курсового проекту з дисципліни "Взаємодія видів транспорту"

для студентів денної і заочної форми навчання з напрямку 6.070101 "Транспортні технології"

С. М. Турпак

О. О. Падченко

Методичні вказівки

 

10.

Комплекс з навчально-методи­чного забезпечення дисципліни "Пасажирські перевезення" для студентів денної та заочної форм навчання з напряму 7.070101, 8.070101 "Транспортні технології"

Г. Ф. Бабушкін

О. В. Тарасенко

Г. О. Лебідь

Методичні вказівки

11.

Комплекс з навчально-методичного забезпечення дисципліни "Вантажні перевезення". Методичні вказівки до виконання практичних занять для студентів денної та заочної форм навчання з напрямку 6.070101 "Транспортні технології"

Г. Ф. Бабушкін

Г. О. Лебідь

Методичні вказівки

12.

Комплекс з навчально-методи­чного забезпечення дисципліни "Вантажні перевезення" для студентів денної та заочної форм навчання з напрямку 6.070101 "Транспортні технології"

Г. Ф. Бабушкін

Г. О. Лебідь

Методичні вказівки

13.

Комплекс навчально-методичного забезпечення дисципліни "Станції та промислові вузли" для студентів денної та заочної форми навчання спеціальності 7.07010101 "Транспортні системи"

Л. О. Васильєва

Методичні вказівки

14.

Комплекс навчально-методи­чного забезпечення дисципліни "Дослідження операцій в транспортних системах"

для студентів денної та заочної форм навчання за напрямком 070101 "Транспортні технології"

О. А. Лащених

О. Ф. Кузькін

Методичні вказівки

15.

Комплекс навчально-методи­чного забезпечення дисципліни "Дослідження операцій в транспортних системах"

Методичні вказівки до самостійної роботи під керівництвом викладача для студентів денної та заочної форм навчання за напрямком  070101 "Транспортні технології"

О. А. Лащених

О. Ф. Кузькін

Методичні вказівки

16.

Комплекс навчально-методи­чного забезпечення дисципліни "Дослідження операцій в транспортних системах".

Методичні вказівки до виконання практичних занять для студентів денної та заочної форм навчання за напрямком 070101 "Транспортні технології"

О. А. Лащених

О. Ф. Кузькін

Методичні вказівки

17.

Методичні вказівки до курсового проектування з дисципліни "Вантажні перевезення"

для студентів денної та заочної форм навчання спеціальності 7.07010101 "Транспортні системи"

Г. Ф. Бабушкін

Методичні вказівки

18.

Комплекс навчально-методи­чного забезпечення дисципліни "Дослідження операцій в транспортних системах"

для студентів денної та заочної форм навчання з напрямку 070101 “Транспортні технології”

О. А. Лащених

О. Ф. Кузькін

Методичні вказівки

19.

Комплекс навчально-методи­чного забезпечення дисципліни "Транспортні засоби"

для студентів денної та заочної форм навчання з напрямку 1004 «Транспортні технології»

В. П. Юдін

О. О. Падченко

С. М. Турпак

Методичні вказівки

20.

Методичні вказівки до практичних занять та самостійної роботи з дисципліни „Промисловий транспорт” для студентів денної та заочної форм навчання по напрямку підготовки 070101 „Транспортні технології”

С. М. Турпак

О. О. Падченко

Методичні вказівки

21.

Комплекс навчально-методи­чного забезпечення дисципліни "Інформаційні системи на транспорті" для студентів денної та заочної форм навчання з напрямку 070101 "Транспортні технології"

О. А. Лащених

О. Ф. Кузькін

Методичні вказівки

22.

Комплекс навчально-методи­чного забезпечення дисципліни “Транспортна географія”

для студентів денної та заочної форм навчання за напрямком 070101 “Транспортні технології”

В. І. Підгорний

Л. А. Веремеєнко

Методичні вказівки

23.

Удосконалення пасажирських перевезень на міських маршрутах. Методичні вказівки до виконання дипломного проекту для студентів денної та дистанційної форм навчання з напряму підготовки 070101 “Транспортні технології”

Г. Ф. Бабушкін

О. Ф. Кузькін

С. В. Грицай

О. В. Тарасенко

Л. А. Веремеєнко

Методичні вказівки

24.

Комплекс навчально-методичного забезпечення дисципліни "Загальний курс транспорту" для студентів денної та заочної форм навчання з напрямку 070101 "Транспортні технології"

О. Ф. Кузькін

Л. А. Веремеєнко

Методичні вказівки

25.

Російсько-українсько-англійський термінологічний словник з транспорту і логістики (2200 термінів)

 

Методичні вказівки

26.

Робоча програма, методичні вказівки та контрольні запитання з дисципліни "Транспортне право" для студентів денної та заочної форми навчання з напряму підготовки 070101 “Транспортні технології”

В. П. Підгорний

А. М. Каплуновська

Методичні вказівки

27.

Комплекс навчально-методи­чного забезпечення дисципліни «Основи теорії транспортних процесів і систем» для студентів денної та заочної форм навчання з напрямку 070101 «Транспортні технології»

О. А. Лащених

О. Ф. Кузькін

Методичні вказівки

28.

Комплекс навчально-методи­чного забезпечення дисципліни «Логістика» для студентів денної та заочної форм навчання з напрямку 1004 «Транспортні технології»

А. М. Каплуновська

Л. А. Веремеєнко

Методичні вказівки

29.

Комплекс навчально-методи­чного забезпечення дисципліни «Підприємства автомобільного транспорту» для студентів денної та заочної форм навчання з напрямку 070101 «Транспортні технології»

В. П. Юдін

І. М. Кревега

Методичні вказівки

30.

Комплекс навчально-методи­чного забезпечення дисципліни «Дорожні умови і безпека руху» для студентів денної та заочної форм навчання зі спеціальності 7.07010104 «Організація і регулювання дорожнього руху»

О. В. Тарасенко

Л. А. Веремеєнко

Методичні вказівки

31.

Методичні вказівки та контрольні завдання з  дисципліни «Вантажознавство» для студентів спеціальностей 7.07010101, 7.07010102

А. М. Каплуновська

Л. А. Веремеєнко

Методичні вказівки

32.

Комплекс навчально-методи­чного забезпечення дисципліни «Комерційна робота на транспорті» для студентів ден­ної та заочної форм навчання зі спеціальності 7.07010102 «Організація перевезень і управління на автомобільному транспорті»

Л. О. Васильєва

Методичні вказівки

33.

Методичні вказівки до курсового проекту з дисципліни "Інтегровані транспортні системи" для студентів денної та заочної форм навчання спеціальності 7.07010101 «Транспортні системи»

І. М. Райда

Методичні вказівки

34.

Методичні вказівки до виконання дипломного проекту (роботи) для студентів спеціальності 7.07010102 "Організація перевезень і управління на автомобільному транспорті

В. П. Юдін

Г. Ф. Бабушкін

О. А. Лащених

Методичні вказівки

35.

Методичні вказівки до підготовки та захисту випускної роботи магістрів для студентів напрямку 070101 "Транспортні технології" зі спеціальності 8.07010102 "Організація перевезень і управління на автомобільному транспорті"

С. Б. Бєліков

В. П. Юдін

Методичні вказівки

36.

Комплекс навчально-методи­чного забезпечення дисципліни «Правила технічної експлуатації та безпека руху» для студентів спеціальності 7.07010101 «Транспортні системи»

Г. О. Лебідь

Методичні вказівки

37.

Комплекс навчально-методи­чного забезпечення дисципліни «Рухомий склад та тяга поїздів» для студентів денної та заочної форм навчання зі спеціальності 7.07010101 «Транспортні системи»

О. В. Тарасенко

Методичні вказівки

38.

Комплекс навчально-методи­чного забезпечення дисципліни «Транспорт у виробничому процесі промислових підприємств» для студентів денної та заочної форм навчання спеціальності 7.07010101 «Транспортні системи»

С. М. Турпак

Методичні вказівки

39.

Робоча програма, методичні вказівки та контрольні завдання за дисципліни "Експлуатаційні властивості транспортних засобів" для студентів спеціальності 7.07010104 "Організація і регулювання дорожнього руху"

В. П. Юдін

Методичні вказівки

40.

Комплекс навчально-методи­чного забезпечення дисципліни «Організація дорожнього руху» для студентів денної та заочної форм навчання зі спеціальності 7.07010104 «Організація і регулювання дорожнього руху»

І. М. Райда

С. В. Грицай

Методичні вказівки

41.

Комплекс з навчально-методи­чного забезпечення дисципліни «Технічні засоби організації дорожнього руху» для студентів денної форми навчання зі спеціальності 7.07010104 «Організація і регулювання дорожнього руху»

І. М. Райда

С. В. Грицай

Методичні вказівки

42.

Методичні вказівки до курсового проекту з дисципліни «Технічні засоби організації дорожнього руху» для студентів денної та заочної форм навчання зі спеціальності 7.07010104 «Організація і регулювання дорожнього руху».

С. В. Грицай

В. Е. Трушевський

Методичні вказівки

43.

Комплекс навчально-методи­чного забезпечення дисципліни «Експертиза дорожньо-транспортних пригод» для студентів денної та заочної форм навчання зі спеціальності 7.07010104 «Організація і регулювання дорожнього руху»

О. В. Тарасенко

Методичні вказівки

44.

Комплекс навчально-методи­чного забезпечення дисципліни «Транспортні споруди та обладнання» для студентів денної та заочної форм навчання зі спеціальності 7.07010104 «Організація і регулювання дорожнього руху»

В. І. Підгорний

О. В. Тарасенко

Методичні вказівки

45.

Комплекс навчально-методи­чного забезпечення дисципліни «Правила перевезень вантажів і пасажирів» для студентів денної та заочної форм навчання зі спеціальності 7.07010104 «Організація і регулювання дорожнього руху»

Л. О. Васильєва

Методичні вказівки

46.

Комплекс навчально-методи­чного забезпечення дисципліни «Екологічні характеристики схем організації дорожнього руху» для студентів денної та заочної форм навчання зі спеціальності 7.07010104 «Організація і регулювання дорожнього руху»

Л. А. Веремеєнко

Методичні вказівки

47.

Комплекс навчально-методи­чного забезпечення дисципліни «Правове регулювання дорожнього руху» для студентів денної та заочної форм навчання зі спеціальності 7.07010104 «Організація і регулювання дорожнього руху»

А. М. Каплуновська

В. Е. Трушевський

Методичні вказівки

48.

Комплекс навчально-методи­чного забезпечення дисципліни «Правила дорожнього руху» для студентів денної та заочної форм навчання зі спеціальності 7.07010104 «Організація і регулювання дорожнього руху»

О. В. Тарасенко

Методичні вказівки

49.

Комплекс навчально-методи­чного забезпечення дисципліни «Основи транспортної психології» для студентів денної та заочної форм навчання зі спеціальності 7.07010104 «Організація і регулювання дорожнього руху»

А. М. Каплуновська

Методичні вказівки

50.

Комплекс навчально-методи­чного забезпечення дисципліни «Нормативні основи служби ДАІ» для студентів денної та заочної форм навчання зі спеціальності 7.07010104 «Організація і регулювання дорожнього руху»

Г. Ф. Бабушкін

Л. А. Веремеєнко

Методичні вказівки

51.

Комплекс з навчально-методи­чного забезпечення дисципліни “Автоматизовані системи управління дорожнім рухом” для студентів денної форми навчання спеціальності 7.07010104 “Організація і регулювання дорожнього руху”

С. В. Грицай

І. М. Райда

Методичні вказівки

52.

Методичні вказівки до курсового проекту з дисципліни “Автоматизовані системи управління дорожнім рухом” для студентів денної та заочної форм навчання спеціальності 7.07010104, 8.07010104 “Організація і регулювання дорожнього руху”

С. В. Грицай

І. М. Райда

В. Е. Трушевський

Методичні вказівки

53.

Комплекс з навчально-методи­чного забезпечення дисципліни “Економіка організації дорожнього руху” для студентів денної форми навчання спеціальності 7.07010104 “Організація і регулювання дорожнього руху”

О. Ф. Кузькін

Т. В. Харченко

Методичні вказівки

54.

Методичні вказівки до виконання магістерських робіт для студентів спеціальності 8.07010104 «Організація і регулювання дорожнього руху»

О. А. Лащених

О. Ф. Кузькін

Т. В. Харченко

І. М. Райда

С. В. Грицай

Методичні вказівки

 

Сторінки