Вийшов Спеціальний випуск журналу «Проблеми і перспективи менеджменту» (Scopus, Q2) про університети і про війну.

Академічний менеджмент в умовах війни: хроніки агресії і досвід опору від українських університетів — під такою назвою був опублікований спецвипуск журналу, де представники українських закладів вищої освіти Києва, Бердянська, Мелітополя, Херсона, Чернігова, Сум і Запоріжжя поділились власним досвідом управління закладами в умовах повномасштабної війни.

У випуску можна прочитати статтю про Національний університет «Запорізька політехніка» за посиланням 🔗

Видавець (ТОВ «Ділові перспективи») і редакція дякують всім авторам за співпрацю і за донати на придбання медичної евакуаційної машини для одного з підрозділів Збройних сил України.