Ви є тут

Головна

Керівництво закладів вищої освіти з 5 областей південного і південно-східного регіонів України, на території яких проводилися чи ведуться безпосередні бойові дії, підтримало ініціативу ректора Національного університету «Запорізька політехніка» Віктора Грешти про створення асоціації Азово-чорноморських університетів.

22 жовтня можна вважати днем народження Асоціації. Про початок її діяльності проголошено під час зустрічі з віцепрезиденткою міста Люблін пані Беатою Степанюк та очільником фонду «Лідери змін» Павелом Прокопом.

Нашою головною метою є розвиток потенціалу вищої освіти в Азово-чорноморському регіоні, що дозволить вивести заклади вищої освіти на новий рівень міжнародного співробітництва, за рахунок участі в міжнародних проєктах, спільна розробка сучасних інноваційних освітніх технологій, напрацювання моделей та механізмів їх реалізації в умовах воєнного стану та під час подальшої розбудови країни після перемоги, підтримка прямих міжнародних контактів та налагоджування співробітництва у сфері освіти з іноземними та міжнародними організаціями, сприяння розвитку та популяризації вищої освіти в Україні та за її межами, безперервне самовдосконалення працівників закладів вищої освіти, впровадження наукових технологій, підтримка неперервної освіти громадян, реалізація освітньої політики держави, а також задоволення професійних, наукових, соціальних, культурних та інших інтересів своїх членів.

Учасники Асоціації Азово-чорноморських університетів:

  • Мелітопольський державний педагогічний університет ім. Богдана Хмельницького
  • Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
  • ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет»
  • Херсонський національний технічний університет
  • Одеський національний технологічний університет
  • Ізмаїльський державний гуманітарний університет
  • Маріупольський державний університет

Ініціатор об'єднання — Національний університет «Запорізька політехніка».

Під час першої робочої зустрічі було обговорено напрацювання щодо майбутньої спільної діяльності. Тепер в наших планах — якнайшвидша реалізація.

Зустріч у м. Люблін стала можливою завдяки проєкту від польсько-американського фонду «Свобода», фонду «Лідери змін» (Польща) у співпраці з фондом «Боруссія» (Польща).


 

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення