До уваги науковців університету. За сприяння МОН України у межах проєкту Research4Life українські вчені отримали доступ до електронних ресурсів провідних видавництв світу. З січня 2023 року Україна має право на доступ до повнотекстових електронних ресурсів на платформі Research4Life як країна Групи А (вільний доступ).

Research4Life – це проєкт, який організовано у форматі державно-приватного партнерства Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ), Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (ФАО), Програмою ООН із навколишнього середовища (ЮНЕП), Всесвітньою організацією інтелектуальної власності (ВОІВ), Міжнародною організацією праці (МОП), Корнельським і Єльським університетами, а також Міжнародною асоціацією науково-технічних і медичних видавців.

Перелік доступних ресурсів суттєво розширено, більш ніж 15 видавців додатково відкрили електронні колекції книг і журналів для користувачів з України, зокрема, надано доступ до ресурсів таких великих видавництв:

• Elsevier;
  • Springer Nature;
  • John Wiley & Sons;
  • Taylor & Francis;
  • Emerald;
  • Sage Publications;
  • Oxford University Press;
  • Cambridge University Press;
  • IOP Publishing та інші.

Контент Research4Life згрупований у такі колекції:

• Hinari — одна з найбільших у світі колекцій біомедичної та медичної літератури.
  • AGORA – це видатна колекція цифрових бібліотек у галузі харчування та сільського господарства.
  • ARDI надає доступ до науково-технічної інформації.
  • GOALI зосереджується на праві та соціальних науках, в тому числі розглядає політику, економіку, філософію, історію тощо.
  • OARE охоплює інформаційні ресурси про навколишнє середовище, в тому числі – екологію, географію, енергетику тощо.

Для отримання логіну і паролю звертайтеся до Наукової бібліотеки пишіть, будь ласка, на поштові скриньки: natali_p@zp.edu.ua , library.nuzp@gmail.com (Пилипенко Наталія Володимирівна)