17 червня в Національному університеті «Запорізька Політехніка» пройшов відкритий Чемпіонат Запорізької області зі спортивної аеробіки, присвячений до Олімпійського дня.

Понад 80 спортсменів Запорізької та Донецької областей змагались за перемогу. Чемпіони та призери змагань були нагороджені медалями, дипломами та сувенірною атрибутикою від НОК України.

На святі були присутні почесні гості: ректор НУ «Запорізька політехніка» Віктор Грешта; перший заступник начальника управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації Павло Бланк; голова Запорізького обласного відділення НОК України Володимир Лобанов; начальник Запорізького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Юрій Шепель; доктор технічних наук, професор НУ «Запорізька політехніка» Сергій Бєліков.

Під час урочистого відкриття членам збірної команди України, неодноразовим переможцям Всеукраїнських та міжнародних змагань, студентам та майбутнім абітурієнтам Національного університету «Запорізька політехніка» було видано посвідчення Майстрів Спорту України. Вітаємо зі званнями Куцеву Марину, Сидорову Вероніку, Сидорову Віталіну, Голуб Аліну, Овсяннікову Аліну і Кокарева Артема.

Заслужена тренерка України, головна тренерка збірної України зі спортивної аеробіки Світлана Атаманюк та заслужений тренер України Борис Кокарев були нагороджені пам'ятними значками НОК України.