9 грудня відбулися чергові заняття гуртка «Карусель напрямів» Дитячо-юнацького наукового університету НУ «Запорізька політехніка».

Цього разу дітям було запропоновано дві тематики. Перше заняття на тему: «Герої міфів та легенд світу в сучасних фільмах».

Учні дізнались багато нової інформації про героїв давніх міфів і легенд та проаналізували міфологічне походження персонажів всесвіту «Marvel». Обговорили легендарні українські історичні постаті. Поговорили про міські легенди сьогодення. Пройшли цікавий інтерактивний тест на закріплення вивченого матеріалу. За допомогою штучного інтелекту дітям вдалося створити власного персонажа сучасних українських міфів — Captain Ukraine, який захистить від російської навали.

Друге заняття було присвячено темі: «Великі таємниці малого герба України» (Частина 1).

Школярі познайомились з найновітнішими авторськими науковими відкриттями щодо походження українського державного герба, давньою історією сакрального знаку тризуба, шляхами його потрапляння на українські землі. Дослідили присутність у суспільно-політичному житті сучасної України цього унікального духовно-культурного явища.

Вдячні за ініціативність та творчий підхід викладачам Запорізької політехніки Юрію Полєжаєву, Наталі Жуковій, Георгію Шаповалову та всім дітям за активну участь і зацікавленість.

З нетерпінням чекаємо наступних зустрічей!