3 листопада на кафедрі електроприводу та автоматизації промислових установок відбувся науковий семінар на тему «Цифрові двійники: концепція та впровадження».

Олександр Соломаха, к.т.н., випускник цієї кафедри, а тепер експерт з розробки систем керування силовою електронікою, об'єктами енергетики та розробки цифрових двійників розповів про використання машин реального часу в наукових розробках, зробив огляд можливостей обладнання та програмного забезпечення Typhoon HIL, продемонстрував приклад в режимі Virtual Hardware-in-the-Loop на програмному забезпеченні Typhoon HIL. Відомими світовими підприємствами вже активно використовується обладнання Typhoon HIL. На основі меморандуму про співпрацю Запорізької політехніки та компанії Typhoon HIL GmbH університету надано безоплатне ліцензійне програмне забезпечення та доступ до навчальних відео та текстових матеріалів онлайн ресурсу Typhoon HIL Academia.

Ми вдячні Олександру за ініціативність та високий професіоналізм, які розкривають нові можливості у навчальній та науковій діяльності. Впевнені, наше партнерство буде плідним, а студенти й викладачі високо оцінять нові можливості!