29 серпня представники нашого університету на чолі з ректором Віктором Грештою завітали до сучасного підприємства нашого регіону. Через серйозний дефіцит кадрів, пов'язаний з міграцією українських фахівців, комбінат звернувся до Запорізької політехніки з запитом щодо студентів та випускників, які готові працювати.

Для співробітників університету провели екскурсію підприємством, розповіли про його історію та познайомили з продукцією, яку виробляє комбінат.

Голові правління Бураку Ігорю було презентовано концепцію дуальної освіти, яка стане дієвим способом розв'язання кадрової проблеми заводу. А студенти Запорізької політехніки зможуть отримати практичні навички та оволодіти сучасними технологіями. Також представники обговорили питання перекваліфікації та допомоги з працевлаштуванням для вимушено переміщених осіб.

Для того, щоб окреслити всі напрями роботи, було укладено та підписано меморандум про співпрацю, згідно з яким ми будемо працювати у найближчому майбутньому.

Розвиваємось разом!