Кажуть, що діти 21 століття занадто жорстокі та егоїстичні, в них не має співчуття до болю незнайомих людей, а серце їх немов алмаз яким не треба пишатись, бо він твердіший за каміння, незламні, як та пиха, котра не дає жалю, змоги зустрітись з совістю, але з власного досвіду можу довести протилежне!

У вівторок відбулась подія, котра запевнила мене, що реальна близькість виникає лише тоді, коли людина стає повністю відкритою.

10-11 листопада 2014 року в Запорізькому національному технічному університеті було проведено День Донора, де усі охочі та небайдужі відчули тепло і підтримку, а головне слова подяки тих, кому вкрай необхідна допомога.

Насамперед вражає кількість людей, котрі щиро бажають допомогти, які знають ціну людському життю: неважливо чи це шахтар, чи бармен, чи льотчик, чи педагог або звичайний пенсіонер. Усі ті, хто готовий боротись за життя незнайомої людини, доносять до сердець просту істину, що без кожного з вас існування втратить поезію, неймовірну красу, у піснях зникнуть ноти і народиться пустота, котра стане тим, що неможливо заповнити, і цього, на жаль, дотепер, ніхто вам не сказав!

Тож цінуйте кожну людську душу, бо скарб захований у розумі кожного з нас є неповторним творінням нашого існування!

Яна Шевченко
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ