Співробітники університету, студенти та мешканці гуртожитків постійно долучаються до природоохоронних заходів. Наша спільна мета — турбота про довкілля.

З приходом теплих днів всі долучилися до організації порядку. Колектив і студенти НУ «Запорізька політехніка», а також мешканці Студмістечка займаються благоустроєм прилеглих до гуртожитків №2, №3, №4 та №5 територій.

6 квітня школярі, які брали учать у заході «Абітурієнт-2024», разом з адміністрацією університету, представниками студентського самоврядування й профкому студентів взяли участь в екологічній акції «Посади дерево — вирости мир!». Вони посадили саджанець червоного дуба та кущі горобини.

Вдячні кожному, хто доєднався до зелених ініціатив та зробив свій внесок у благоустрій території Запорізької політехніки!