Національний університет «Запорізька політехніка» отримав від компанії «Хуавей Україна» новітнє мережеве обладнання для оснащення укриттів університету та його коледжів засобами Wi-Fi.

Національний університет «Запорізька політехніка» за посередництва Благодійної організації «Благодійний фонд «Фонд освітніх ініціатив» безоплатно отримав від компанії «Хуавей Україна» комплект сучасного мережевого обладнання для розгортання Wi-Fi-зон доступу до Інтернет у бомбосховищах університету та його коледжів. Благодійна допомога здійснювалася у рамках виконання спільного проєкту Мінцифри та Міносвіти «WiFi в укриттях». Отримане обладнання буде розгорнуте в укриттях університету в місті Запоріжжя для забезпечення здобувачів і співробітників доступом до мережі Інтернет під час їхнього перебування у бомбосховищах навчальних корпусів і гуртожитків.

Колектив університету висловлює щиру подяку за надану допомогу компанії «Хуавей Україна», а також всім іншим організаціям і їх співробітникам, які приймали участь у реалізації проєкту.