Другий день форуму «Дні освітнього лідерства» виявився насиченим подіями та цікавими доповідями. 17 спікерів виступили з різноманітними темами, що привернули увагу учасників конференції.

Один із напрямів обговорень був присвячений рейтингам університетів. Спікери обговорили різні методики та підходи до оцінки якості вищої освіти, а також розглянули важливість створення об'єктивних та надійних рейтингових систем.

Планування освітніх програм також стало об'єктом уваги. Спікери обговорили інноваційні підходи до створення та вдосконалення навчальних планів, а також важливість врахування потреб ринку праці та вимог сучасного світу.

Взаємини вищих навчальних закладів та бізнесу були ще однією актуальною темою. Спікери обговорили переваги та виклики партнерства між університетами та бізнес-середовищем, а також запропонували шляхи покращення співпраці для забезпечення виходу на новий рівень в освіті та розвитку економіки.

Лідерство в кризові часи було ще однією важливою темою, яка викликала багато обговорень. Спікери поділилися своїм досвідом управління навчальними закладами під час кризових ситуацій та запропонували стратегії та практичні підходи для успішного впорядкування складних ситуацій.

Ще однією темою обговорення була інтернаціоналізація науково-освітнього простору України. Спікери розглянули важливість розвитку міжнародних зв'язків у сфері освіти та науки. Вони обговорили можливості академічної мобільності, спільних дослідницьких проєктів та обміну досвідом між університетами різних країн. Такі ініціативи сприяють залученню іноземних студентів та викладачів, обміну знаннями та підвищенню міжнародного престижу української освіти.

Концепція громадянської освіти була ще однією темою, що викликала жваву дискусію. Спікери обговорили роль освіти в формуванні активної громадянської позиції, розвитку демократичних цінностей та соціальної відповідальності. Вони обговорили практичні методики впровадження громадянської освіти в навчальні програми та виховний процес, а також звернули увагу на необхідність розвитку критичного мислення та толерантності у студентів.

Ефективна комунікація в освітньому процесі також зайняла важливе місце на форумі. Спікери поділилися стратегіями та інструментами для покращення комунікації між викладачами та студентами, між адміністрацією та педагогічним колективом. Вони обговорили важливість зворотного зв'язку, використання сучасних технологій комунікації та розробки чітких комунікаційних стратегій.

Посилання на запис виступів спікерів другого дня конференції: https://www.youtube.com/watch?v=wGd5VSAMUCg