15 лютого на екскурсію до НУ «Запорізька політехніка» завітали учні 10 і 11 класу Запорізького академічного ліцею №23.

Школярів привітали проректор Андрій Іванченко, директорка Навчально-науково-виробничого центру «Запорізький регіональний центр політехнічної освіти» Тетяна Соловйова та директорка Дитячо-юнацького наукового університету «Запорізька політехніка» Олена Назарова.

Під час екскурсії учні відвідали електротехнічний, машинобудівний, інженерно-фізичний, транспортний, юридичний факультети, а також факультет соціальних наук. Вони познайомились з безпілотними технологіями: спробували керувати дронами та технологіями автоматизації. Через 3D-окуляри вони занурились у віртуальну реальність.

Школярі спробували власноруч керувати підіймально-транспортними механізмами, відвідали музей адвокатури, психологічну тренінг-гру, майстер-класи «Незвичайні світлофори» та «Цілком таємно».

Викладачі Запорізької політехніки розповіли майбутнім абітурієнтам про різноманіття спеціальностей у нашому університеті та запросили на наші подальші заходи.

Завжди раді новим обличчям в стінах рідної Політехніки!