Співпраця з коледжами є одним із важливих напрямів роботи університету. 13 листопада до НУ «Запорізька політехніка» завітали студенти та викладачі циклової комісії спеціальності 171 «Електроніка» відокремленого структурного підрозділу «Запорізький електротехнічний фаховий коледж НУ «Запорізька політехніка».

Декан факультету інформаційної безпеки та електронних комунікацій Наталія Фурманова розповіла про спеціальності, за якими здійснюється підготовка на факультеті. Олексій Шевченко провів екскурсію в інжиніринговій школі «Ноосфера». В лабораторії 3D-моделювання студенти дізнались про проєкт «Симфонія стихій» — моделювання середовища для демонстрації у планетарії.

Крім екскурсії було заплановано проведення декількох інтерактивів. Старший викладач кафедри радіотехніки та телекомунікацій Гаррі Мороз та доцент кафедри інформаційної безпеки та наноелектроніки Роман Корольков провели майстер-клас на тему управління дронами та засобами радіоелектронної боротьби.

Студенти-магістри кафедри інформаційних технологій електронних засобів провели цікаве заняття «Програмування Arduino в TinkerCAD» та «Моделювання у системі Blender».

Ми завжди раді бачити студентів коледжів в Запорізькій політехніці!