17 жовтня відбувся фінал університетського конкурсу «Єдиний логотип для підприємців Запорізької області», який був організований за ініціативи та завдяки спонсорській підтримці громадської організації «Бізнес-Союз «Порада», а також сприяння Запорізької обласної федерації роботодавців і Запорізької міської ради.

До фіналу було відібрано 10 робіт. Перед членами комісії постало дуже складне завдання, тому що всі роботи відрізнялись своєю оригінальністю та креативністю. Конкурс проводився у відкритому форматі. До заходу були залучені студенти всіх факультетів і спеціальностей НУ «Запорізька політехніка» та його структурних підрозділів.

За результатами двох етапів конкурсу члени журі визначили переможців:

• І місце — робота №6, автором якої є студент групи БАДз-531сп Карім Еззакані
  • II місце — робота № 14, автором якої є студентка групи БАД-531 Карина Радан
  • III місце — робота № 18, автором якої є студентка групи БАД-530 Ксенія Петрик

Кожна робота, яка перемогла у цьому конкурсі, отримала відповідну грошову винагороду та диплом переможця. Голова Конкурсної комісії Владислава Лифар та голова правління Громадської організації «Бізнес-Союз «Порада» Олена Єрьоменко урочисто вручили призи. 3 місце було відзначено грошовим призом у розмірі 2000 грн. 2 місце – 3000 грн. Переможець отримав 5000 грн.

Крім того, співорганізатори конкурсу Запорізької обласної федерації роботодавців вирішила також нагородити ще дві роботи, які їм найбільше сподобались, грамотами та грошовими призами у розмірі 1000 грн. Заступник голови Ради Запорізької обласної федерації роботодавців Валерій Крайній нагородив студентку групи БАД-530 Зубкову Дар'ю, яка представила роботу №35, та студентку групи ФЕУ-412 Величко Вероніку, яка представила роботу №15.

Членами комісії було вирішено окремо нагородити деякі роботи за своєрідність, оригінальність та неординарність сертифікатами для проходження стажування в провідних компаніях Запорізького регіону.

Фінансовий директор Компанії Кліон-груп Анастасія Баламут вручила сертифікат на проходження стажування автору роботи №24 Бабаніній Єлизаветі, студентці групи ФЕУ-412.

Директор ТОВ «Урожай» Олексій ПУЧКОВ вручив сертифікат на проходження стажування автору роботи №54, студенту групи ФЕУ-412 Віталію Коліснику.

Голова правління громадської організації «Бізнес-Союз «Порада» Олена Єрьоменко вручила сертифікат на проходження стажування в Майстерні «Наново» автору роботи №41, студентці групи ФЕУ-412 Анастасії Пікаловій.

Всім фіналістам голова з питань діяльності виконавчих органів Міської ради Андрій П'ятницький урочисто вручив сертифікати учасників конкурсу.

Ті, хто не пройшов у фінал, отримали сертифікати учасника університетського конкурсу «Єдиний логотип для підприємців Запорізької області».

Усі члени конкурсної комісії та гості визнали, що мета конкурсу була досягнута. Бізнес отримав креативні ідеї для створення єдиного логотипа, який зможе використовувати будь-який підприємець, що працює і виробляє якісну продукцію в Запорізькому краї. Цей захід показав необхідність поєднання величезного потенціалу студентів, бізнесу та влади, що демонструє додаткові умови для розвитку Запорізького краю.

Дякуємо всім спонсорам, учасникам та організаторам конкурсу «Єдиний логотип для підприємців Запорізької області». Сподіваємось на подальшу співпрацю та нові спільні проєкти.