13 грудня відбулось урочисте нагородження в просторі #PlanetariumNoosphere. Студенти отримали сертифікати за створення fulldome-відео для демонстрації на купольному екрані.

Привітали та нагородили студентів виконавча директорка ГО «Аерокосмічний музейний центр культури та освіти молоді "Planetarium noosphera"» Юлія Прибуткова, проректор з науково-педагогічної роботи, соціально-економічного розвитку та молодіжної політики НУ «Запорізька політехніка» Андрій Іванченко та керівник Інжинірингової школи «Noosphere» в НУ «Запорізька політехніка» Олексій Шевченко.

Після офіційної частини всі учасники насолодились створеними відео у Зоряній залі.

За організацію навчального простору, всебічну підтримку студентської молоді, розвиток інноваційних напрямів в освітньому процесі та плідну співпрацю ректору НУ «Запорізька політехніка» Віктору Грешті та проректору Андрію Іванченку було вручено подяки.

Вітаємо переможців! Дякуємо партнерам за потужний спільний проєкт!