Сьогодні, 17 лютого, в НУ «Запорізька політехніка» відбувся захід за участі представників наглядової ради університету, місцевої влади, керівників промислових підприємств та народних депутатів. Під час заходу було презентовано звіт ректора НУ «Запорізька політехніка» Віктора Грешти за 2022 рік та перспективи розвитку регіону і роль університету як інтелектуального драйвера в цьому процесі.

У заході взяли участь Олена Жук, Ігор Кравченко, Олексій Нікіфоров, Юлія Погребняк, Роман Слободянюк, Анатолій Антоненко, Володимир Березовський, Олександр Головко, Надія Гринь, Іван Лут, Олексій Кравчун, Олександр Романовський, Євгеній Сотніков, Михайло Черненький, Геннадій Касай, Кирило Красносельський.

Також було обговорено перспективи розвитку університету на 2023 рік:

• розвиток освітніх технологій та дуальної форми здобуття освіти;

• розширення напрямів наукової діяльності університету;

• провадження активної міжнародної політики;

• участь університету в кластерному русі, створенні індустріального парку та сертифікаційного центру;

• утворення об'єднання «університет — бізнес — громади».

Впевнені, що НУ «Запорізька політехніка» продовжить виконувати задачі провідного закладу вищої освіти та забезпечить стійке функціонування освітньої екосистеми Запорізького регіону, формування і збереження його людського капіталу та потенціалу загалом.