Кафедра психології факультету соціальних наук Національного університету «Запорізька політехніка» запрошує всіх охочих на гостьову онлайн-лекцію на тему: «Корекція негативних психологічних станів людини, набутих під час перебування в екстремальних умовах: рекомендації військового психолога», яку проведе Ольга Супрун — військовий психолог, начальник служби психологічного забезпечення 23 окремої бригади з охорони громадського порядку «Хортиця» Національної гвардії України, випускниця кафедри психології НУ «Запорізька політехніка» (Запоріжжя, Україна).

Гостьова лекція проводиться в межах вивчення магістрантами-психологами першого курсу вибіркової навчальної дисципліни «Військова психологія» (ОП 053 «Психологія»), викладач — виконувач обов'язків завідувача кафедри психології, доцент Владислав Коваль.

Лекція відбудеться 24 листопада на платформі ZOOM.
Початок о 16:30.

Приєднатися до конференції Zoom можна за посиланням: https://us02web.zoom.us/j/81408481563?pwd=Yi8yN3BoTVV4MGsvUUNoVU4wa2ZBUT09

Ідентифікатор конференції: 814 0848 1563
Код доступу: 439559