Кафедра психології факультету соціальних наук Національного університету «Запорізька політехніка» запрошує всіх охочих на гостьову онлайн-лекцію на тему: «Особливості психологічної роботи з цивільним населенням після полону», яку проведе Катерина Ракитянська, кризова психологиня Центру допомоги врятованим, гештальт-терапевтка, сімейна, групова, артпсихотерапевтка, випускниця кафедри психології НУ «Запорізька політехніка» (Запоріжжя, Україна).

На лекції будуть розглянуті:

• потреби, які не задовольняються у людини, що була тимчасово позбавлена автономії та можливості контролювати своє життя
  • соматичні, психологічні, духовні, соціальні наслідки тортур; зміни у власному образі та поведінці
  • що варто і що не варто робити психологу в роботі з цивільним населенням після полону

Гостьова лекція проводиться в межах вивчення магістрантами-психологами першого курсу вибіркової навчальної дисципліни «Військова психологія» (ОП 053 «Психологія»), викладач — виконувач обов'язків завідувача кафедри психології, кандидат педагогічних наук, доцент Владислав Коваль.

Лекція відбудеться 17 листопада на платформі ZOOM. Початок о 16:30.

Приєднатись до конференції Zoom можна за посиланням:

Ідентифікатор конференції: 840 9595 4417
Код доступу: 382412