Кафедра соціальної роботи та психології факультету соціальних наук Національного університету «Запорізька політехніка» запрошує всіх охочих на гостьову онлайн-лекцію «Прості рухи, які зміцнюють внутрішні сили і дарують відчуття безпеки. Приклади, вправи, обговорення», яку проведе Теодор Хундхаммер – сертифікований лікувальний евритміст (власна лікувально-евритмічна практика Bewegte Worte у м. Берн та м. Біль (Швейцарія)), член дослідницької асоціації «Персей» (Швейцарія), засновник і керівник онлайн проєкту www.eurythmy4you.com).

Гостьова лекція проводиться в рамках наукової співпраці доцента кафедри соціальної роботи та психології НУ «Запорізька політехніка» Тетяни Бородулькіної у реалізації дослідницького проекту «Стабілізація психічних станів засобами лікувальної евритмії в умовах війни» спільно з Дослідницькою асоціацією «Персей» (Фьоренвег 3, CH 2560 Нідау, Швейцарія), а також в рамках вивчення магістрантами-психологами вибіркової навчальної дисципліни «Психологічна допомога в надзвичайних ситуаціях» (ОП 053 Психологія).

Організатор лекції:

• Кафедра соціальної роботи та психології, ФСН, НУ «Запорізька політехніка» (ОП Психологія, Соціальна робота).

Співорганізаторами лекції є:

• Кафедра іноземних мов професійного спілкування (ІМПС), ФМТЕ, НУ «Запорізька політехніка».
  • Кафедра філософії, ГФ, НУ «Запорізька політехніка».
  • Кафедра спеціальної освіти, ФУФКС, НУ «Запорізька політехніка» (ОП Корекційна освіта);
  • Кафедра соціальної освіти та соціальної роботи, УДУ імені Михайла Драгоманова, Київ (ОП Соціальна робота, Соціальна педагогіка та Соціально-виховна робота з дітьми та молоддю);
  • Кафедра психології, ФПП, ТНПУ імені Володимира Гнатюка, Тернопіль (ОП Психологія бізнесу і управління).

Лекція відбудеться 22 травня 2023 р. на платформі ZOOM з 17.00 до 18.20.

Послідовний переклад з англійської мови буде забезпечувати кафедра іноземних мов професійного спілкування (ІМПС), ФМТЕ, НУ «Запорізька політехніка» (доцент Юрій Полєжаєв).

Підключитися до конференції Zoom можна за посиланням: https://us02web.zoom.us/j/87549688160?pwd=aENZdmFoZ1IzOTFkMVlDUk1KUk9QZz09

Ідентифікатор конференції: 875 4968 8160
Код доступу: 299057