Продовжуються Канікули з Політехнікою! 14 червня студентське самоврядування провело гру-симуляцію «Вступ до Європейського Союзу» для школярів. Її метою є підвищення рівня обізнаності молоді в питаннях євроінтеграції.

На початку заходу завідувачка кафедри міжнародних економічних відносин Прушківська Емілія провела лекцію про євроінтеграцію, щоб поглибити шкільний рівень знань з цієї тематики.

У ході гри команди досліджували структуру й діяльність ЄС та розбирали функції різних його органів. Сутність гри полягала в її діалогічності та інтерактивності: учні та члени студентського самоврядування повинні були не тільки отримати нову інформацію, а й уявити себе в ролі політиків певної країни, яка планує євроінтеграцію та супутню кампанію.

Гру було організовано та проведено за сприяння Запорізької міської молодіжної ради.

Дякуємо студентському самоврядуванню за розробку розважально-пізнавальних активностей для Канікул з Політехнікою та допомогу в організації та проведенні!